Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az, hogy gyerekk...

Mit jelenthet az, hogy gyerekkorom óta, álmomban egy házba térek vissza, amit érzek, hogy a sajátom, ott a helyem és soha nem érzett lelki békére lelek ott?

Figyelt kérdés
Ha orvoshoz megyek, van egy rendelő ahol jól tudom mi hol van. Mintha valamikor oda jártam volna. Pedig igazából soha nem jártam ott.
2016. szept. 7. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

ez a magzati korra utaló álom. A ház az anya szimbóluma a kisgyerek rajzokon. Ilyenkor ébren valami védettségre vágysz, valahogy nehezen viseld a környezeted, az eseményeket és elbújnál egy védett helyre - azután az álmok a vágyak világa, ott realizálódik ez az érzés- ezért ez megnyugtató és pihentető lehet.


"Megtanítottam hallgatni a lelkem, így békét szereztem neki. Mint anyja ölén a gyermek, mint a gyermek, úgy pihen bennem a lelkem."

2016. szept. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Fish1 ***** válasza:
82%
Lehet akár előző életbeli emlék is.
2016. szept. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A ház,az otthon szimbóluma.

Bölcs ember lakás helyett otthont épít,és tölt meg élettel,és szeretettel.Ahol szeretet van,ott béke is.

2016. szept. 10. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!