Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért zaklat állandóan álmomban?

Miért zaklat állandóan álmomban?

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm még régen. Én nagyon szerettem őt, a fél karomat odaadtam volna érte, de ő mindig csak hátráltatott, fújt rám, nem volt egy odaadó barát, na.

Többször is hisztiből eltűnt, majd egyszer csak újra megjelent. Állítása szerint azért, mert mindig azt álmodta, hogy ki kell békülnünk.

Esküszöm, már onnan tudtam, hogy elő fog kerülni, hogy álmodni kezdtem én is róla, sima hétköznapi álmokat, és pár napra rá tényleg mindig felkeresett :D

Végül meguntam a sok felesleges esélyadást, és utóbb én tettem ki a szűrét.

Már fél éve eszembe sem jutott, de pár napja megint "itt" van. Még szexuális töltetű álom is volt köztük...

Este egy érdektelen álomban sétáltam az utcán, amikor észrevettem a túloldalon. Köszönt, de én csak elfordítottam a fejem és mentem tovább, de nem hagyta magát, a sarkamban maradt. Aztán átváltott az egész valami üldözős jelenetté, amiben már együtt menekültünk.

Nem akar leszakadni rólam. Ez az utóbbi álom már nagyon érdekes volt, hiába próbáltam figyelmen kívül hagyni, nem sikerült, csak betolakodott egy olyan helyre, ahol nem lett volna semmi keresnivalója.


Szerintetek létezik ilyen erős kapocs két ember között, vagy csak szórakozik velem a tudatalattim?

Végtére is ha egymásról álmodtunk, azt mindig egyszerre tettük. Úgy a hétköznapokban is megéreztük valahogy egymás gondolatait, rengetegszer szólaltunk meg egyszerre, teljesen ugyanazt.

Még csak azt sem mondanám, hogy hiányzik, amikor nincs mellettem, sokkal könnyebb az élet :)


2016. szept. 20. 13:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Maximálisan egyetértek veled :)

Én soha nem is erőltettem a változást részéről. Elment, ráhagytam. Visszajött magától. És ezt játszottuk körbe-körbe... a végén ténylegesen nekem kellett kitennem a szűrét, pedig még ennyi bántása után sem volt kellemes.

Csak hát itt visszakanyarodtunk megint az eredeti kérdéshez, hogy vajon mit akar tőlem már megint?

Csak azért nem feküdtem még le, mert a legutóbbi álmom annyira valóságos volt, hogy már nem is tudom, ezután mi következhet még.

Mindig álmodtam róla, mielőtt visszajött, de konkrétan ilyen, hogy álmomban - és nem is tudom hirtelen, hogy nevezik, de általam irányított volt! -, így rám köszön, majd nem hagyja lekoptatni magát...

Olyan, mint Freddy Krueger :D

2016. szept. 21. 02:27
 12/15 A kérdező kommentje:

Hát, most már kénytelen leszek aludni, pedig minél jobban belegondolok a legutóbbi álmomba, annál inkább úgy érzem magam, mint akit kísértenek :(

Még el is hinném simán.

Jóéjt minden éjjeli bagolynak :)

2016. szept. 21. 02:58
 13/15 Fish1 ***** válasza:

A lekoptatás hogyan zajlott, amikor kiraktad a szűrét? Felindultságból? Mert lehet, hogy emiatt nem kopik le, valamint azért, mert látja, hogy van esélye visszatáncolni.

A helyedben komolyan és nyugodtan elbeszélgetnék vele, hogy mit érzek, miért érzem, és miért nem akarok ebben a felállásban barátkozni vele. Ha nem hagy beszélni a stílusából kifolyólag, akkor írd meg neki levélben vagy üzenetben. Ha felindulva válaszol, akkor ne válaszolj neki vissza, mert az egy véget nem érő játszma lesz.

2016. szept. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Általában megfontolt ember vagyok :)

A kétszázadik esélyét játszotta éppen el, az utolsó pillanatban, bunkó stílusban lemondott egy olyan találkozót, ahol éppen azt akartam megbeszélni vele, hogy fogunk-e még haladni valamerre. Nagyon eltávolodott tőlem. Már előtte mérlegeltem a dolgokat, így nem volt kérdés, hogy ezúttal tényleg mennie kell.

Nem volt már kedvem vacakolni vele, így nem túl elegánsan üzenetben - mert hát más esélyt nem hagyott -, megkértem, hogy ne keressen többet. Elmagyaráztam, hogy hogyan látom, miért nem működünk együtt, majd ott le is zártam.

Próbált még válaszolgatni, de nem olvastam el, többet nem voltam kíváncsi a kifogásaira.

Tény, hogy ez nem az én stílusom, elég kellemetlen is volt, de tőle nem áll olyan messze ez a megoldás, szóval egy-egy :D

Igazából minden zökkenőnél átbeszéltük előtte ugyanezt, egyenes ember vagyok, szerintem minden kapcsolat kulcsa a kommunikáció. Sajnos ő nem így érzi.

Nekem úgy igazából nincs már mit mondanom neki, jól tudja a véleményem. Tény, hogy vele minden véget nem érő vitába fordul.

Azért ha legközelebb is róla álmodom, ott majd megpróbálom a fejébe verni, hátha összejön :D

Élőben nem veszem fel vele újra akapcsolatot, éppen eleget húztuk ezt. Az ismerőseim már mind viccelődnek vele, annyiszor jött vissza, és tűnt el. Nem hiányzik még egy alkalom.

Tegnap éjszaka próbáltam felidézni az arcvonásait előző álmomból, de minél jobban koncentráltam, annál inkább valami szörnypofa kezdett kirajzolódni a feje helyén.

Talán pont erre akar felkészíteni a tudatalattim, hogy ne dőljek be neki újra, lehet hogy állandó vigyorgás mögé bújik, de valójában nem éppen szeretetteljes ember.

2016. szept. 22. 02:06
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, mióta rájöttem, hogy a vigyorgás mögött még mindig "szörnyeteg", megszűnt minden álmom róla.

Lehet, tényleg csak eszembe jutott valamiről, de többször már nem tud csőbe húzni :D

Egyszer talán ki kellett már rendesen "beszélnem" magamból a dolgot.

2016. szept. 24. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!