Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit gondoltok a tudatos...

Mit gondoltok a tudatos álmodásról? Akinek sikerült, az mit élt át közben? Hogyan sikerült elérnie?

Figyelt kérdés

3 éve kezelnek egy nemkívánmrészleteznimilyen betegséggel.

Emellé jött egy olyan állapot,amit a szakember depressziónak nevezett.

A legfőbb gondom,hogy bizonyos rémek folyamatosan kísértenek álmomban,emiatt nem tudok pihenni,nappal nehezen forog az agyam,ingerlékeny vagyok.

Mostanában olvasgattam a tudatos álmodásról.

Írnak róla hideget,meleget.

Például,hogy van,aki nem képes felébredni belőle,és hogy az első pár esetben,amikor sikerül,nagyon meg lehet rémülni,aminek maradandó következményei is lehetnek.

Ezeket azért nem gondolnám,de érdekelnének személyes tapasztalatok.

A magam részéről azért tartanám fontosnak,mert végiggondoltam,hogy mi lenne,ha felfognám,hogy egy álomban vagyok,és nem menekülnék a rémek elől,hanem megállnék,és szembenéznék velük.Ehhez viszont tudnom kéne,hogy nem a valóságban vagyok,amit abban a helyzetben nem tudok elhinni.

Nem szeretnék kitalált,"felturbózott" válaszokat kapni,csak személyes tapasztalatokat,gondolatokat.


2016. okt. 5. 20:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
22%
Tudja a halál, én sosem álmodtam ilyesmit. Érted ugye? "ÁLMODTAM", álmodják a tudatosságot. Éjjel nappal ezen lovagolnak nem csoda, hogy ilyesmit álodnak, tudatos álom egy nagy francokat!!! Mutass már róla egy hivatalos papírt vizsgálati eredményt vagy egy kórlapot!
2016. okt. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Basszus, nem tudom, ezek mennyire gyakoriak, de én is fel tudtam már ébredni magamtól, amikor üldözött egy boszorkány (de én nem hallottam ébredés után a hangját) és én is gyakran álmodom létező városok átépített változatáról (csak nekem több ilyen is van).
2016. okt. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!