Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok rémisztő hangokról?

Miért álmodok rémisztő hangokról?

Figyelt kérdés

Nem egyszer fordult elő, hogy csupán egy hangról álmodtam, semmi kép nem volt ez mellett. Nem kedves hang, inkább rémisztő... Mintha morogna valaki, csak nyitott szájjal.. Azzal próbálom legyőzni, hogy hasonló hangot hallatok, csak kedvességgel. Tudom, furcsán hangzik, egyszerűen nem tudom elmondani másképp. Aztán hirtelen csend. Fel is riadtam rá. Utálom ezeket az álmaimat, szörnyű rá felébredni.

Valaki tudja mit jelenthet ez? Sehol nem írnak erről semmit.

Borzalmas...

A válaszokat köszönöm.



2016. okt. 8. 07:54
 1/5 anonim válasza:

Már bocsánat, hogy visszakérdezek, elég ha magadnak megválaszolod:

Nem nézel esténként horrorfilmeket? Vagy ami még sokkal rosszabb (csak kevesen veszik komolyan, ezért nem olvasol róla): nincs/nem volt-e közöd semmilyen szektás, ezoterikus dologhoz, szellemidézés, kártyajóslás, sátánista zene/dolgok, akár pozítív köntösben?

Kérlek, ne haragudj meg a kérdésekért, de nem ismerlek és ezek is lehetnek okok, sokan nem tudnak róla. Én személy szerint hiszek Istenben és az ő Lelkében, de a gonosz lélek működésében is. Persze lehet ezer más oka is, ne vedd rossz feltételezésnek, csak válaszold meg magadban.

2016. okt. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyesmi álmaim nekem is szoktak lenni, csak ott sajnos én "morgok", vagy talán nem is igazán morgás, de ilyen rémísztő hangokat adok ki, de félelmemben teszem.Nagyon ijesztő, valóban borzalmas!Én régebben idéztem szellemet, de már évek óta nem teszek semmi ilyesmit, horror filmet sem nézek, mert nem szeretem.Olyan érzés az ilyen álom, mintha megszállna valami.néha ijesztő zenével is álmodom.
2016. okt. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kaptam egy elég logikus magyarázatot erre.

A saját horkolásomat hallom.

A testem alszik, de a tudatom éber! Pár érzékszerv aktív lesz, de a szemem csukva ezért nem látok semmit sem!

A fülem aktív így abból szűrök le infót és egy fura morgó hangot hallok, vagyis horkolást! A saját testem horkolását!

2016. okt. 9. 08:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Megnyugtató,amit írtál.

A gond akkor kezdődik,ha ébren hallasz ilyesmit,hisz az kettőt jelenthet:

1.Ébren alszol,ami balesetveszélyes,különösen vezetés közben.

2.Skizofrén észleléseid vannak.

2016. okt. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, de hála istennek nem alszom ébren :)
2016. okt. 10. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!