Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megálmodom a jövőt?

Megálmodom a jövőt?

Figyelt kérdés
tudom számtalanszor volt ilyen kérdés de ez most más,na jó nem más hanem,de más mert ezt én írom.Na nemrég azt álmodtam hogy sorba halnak meg az utcánkba a házunk tájékán a macskák.ezt kb 1 hónapja álmodtam és az utóbbi 2 napban mostanáig ugyanez játszódik le .És még 1.Azt álmodtam Csütörtök este hogy van kerítés a focipályán.ugye eddig szét volt szakadva és a közmunkások bas'zták megcsinálni,de ahogy Péntek délután kimentem a barátaimhozfocizni megvolt csinálva a kerítés.megcsinálták.
2016. okt. 16. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:

lehet hogy vannak sugallataid.


nem gyakori de van ilyen.

2016. okt. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Űgyes vagy, kapsz egy kekszet :)
2016. okt. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Klauchi válasza:
Velem is történt már olyan, hogy megállmodtam a jövőt. Ilyenek szerintem vannak. Ettől ne ijedj meg szerintem :)
2016. okt. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha forgalmas az út a lakás előtt, és bagzik a macska, megesik, hogy rohantában elcsapja egy kocsi. Buta állatok.
2016. okt. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!