Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kutyás álom? Kutya eszik kutyát.

Kutyás álom? Kutya eszik kutyát.

Figyelt kérdés

Rákerestem álmom jelentésére, de semmi hasonlót sem találtam.

Álmokkal általában nem szoktam foglalkozni, de ez annyira élénk volt és olyan mélyen bennem maradt, hogy muszáj kiderítenem van-e jelentősége, jelentése:

Álmomban egy nagyobb testű, ám szelíd kutya evett meg egy kicsi (kölyök kutyát).

A nagy testű az én kutyám volt álmomban, kikéretőzött a kerítésen túlra, ahol láttunk egy kölyök kutyát. Végignéztem, ahogy odamegy hozzá, egyben bekepja, rág néhányat, ás egy gödröt, abba dobbant egyet és kihányja, eltemeti.



#kutya #álom #kutya eszik kutyát
2016. okt. 17. 03:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Az álmoknak nincs jelentőségük, az agy álmunkban dolgozza fel az ébren átélt dolgok egy részét, amiket akár fel sem fogsz igazán, amikor megtörténtek. Ha nem lenne kutyád, azt mondom, érdemes elgondolkodni, mire utalhat, mert a szimbólumoknak azért persze van valami jelentése, de igazából ezek sem olyan dolgok, hogy a túlvilág akar üzenni neked vagy valami hasonló baromság, amiben itt sokan hisznek. El tudom képzelni, hogy a kutyád megugatott egy kisebb kutyát, aki a kerítésen túl volt, és végigfutott az agyadban, hogy mi lenne, ha kiszabadulna a kutyád, de nem gondoltad végig, az agyad pedig lejátszotta némi körítéssel álmodban. Lehet, hogy valami erőszakosabb filmet is néztél, legalább egy jelenet erejéig, amiben nem kellett, hogy pont ugyanez lejátszódjon, elég, ha erőszakosabb volt egy kicsit. Nekem is volt már hasonló álmom, nem értettem reggel, miért álmodtam ezt, aztán véletlen beugrott később, hogy elalvás előtt néztem a tévében egy durva filmet, ahol volt kutyás jelenet (ott kergetett a kutya egy embert, aki aztán lelőtte a kutyát).
2016. okt. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szeretnél egy kutyát, de nincs rá lehetőséged.
2016. okt. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Álmainkban,kultúránkban,a kutya,a hűség,és ösztönök jelképe.


Fura álmod,a háborúságok okát (is)képbe foglalta:

Két erőszakos hatalomhoz tartozó hűséges csoport egymásnak esik,és az egyi felfalja(legyőzi)a másikat,s hátrahagy pusztulást.

2016. okt. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!