Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kutyás rendőr szeretnék...

Kutyás rendőr szeretnék lenni! Félek tőle hogy nem felelek meg a követelményeknek aki tapasztalt írjon nekem Lécci?! ,

Figyelt kérdés
Szemüveges vagyok elég rossz a szemem, gerinc ferdulérem vagy hát betegségem van de engem egyik se akadályozott eddig..... Esélytelen hogy beteljesuljon az álmom?

2015. júl. 21. 12:01
 1/10 anonim válasza:
Hát ezek elég nagy hátrányok. A magasságod megvan hozzá?
2015. júl. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Először is rendőrnek kell lenned.Ott viszont van alkalmassági vizsgálat.

Utána léphetsz tovább.

2015. júl. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Sajnos inkább azokat választják ilyenkor, akiknek minden adottságuk megvan:( Az nem érdekli őket, hogy csinálják e a dolgukat rendesen, megvan az adottság akkor pipa... de biztos vagyok benne, hogy nem esélytelen! Szemüvegességre végső esetben lézeres szemműtét szerintem! :) Nagyon szurkolok, majd írj, hogy hogyan sikerült! :)
2015. júl. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ;)!Hát annyira ne menjünk előre ;)!magaságom 175-180cm nem tudom mitévő legyek..keressek új,, munkát,, amíg nem késő?
2015. júl. 25. 21:28
 5/10 anonim ***** válasza:

"

Középfokú végzettség megszerzése után jelentkezni kell a rendőrség szakközép iskolájába. Az iskola elvégzése után némi tapasztalatot kell szerezni közterületi járőrként, majd utána jelentkezni kell - a helyi parancsnok támogatásával - kutyás járőr tanf.-ra a Dunakeszi Oktatás Központba. A tanfolyam elvégzése után kutyás járőrként teljesíthetsz szolgálatot. "

2015. júl. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Látom tapasztalata van önnek ebbe és segítene abban hogy én,, alkalmas,, vagyok e rendőrnek a,, betegségeim.,, miatt?!?
2015. júl. 26. 17:53
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem kell magázódni, és csak idéztem egy rendőrkutyás oldalról.

Ha nincs kedved keresgélni a neten, bármelyik járőrt megkérdezhetsz, milyen fizikai feltételek vannak felvételnél. Hidd el, nem harapnak a járőrök :))

2015. júl. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2015. júl. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. júl. 27. 11:57
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok segítséget, szurkolást ;)!Sajnos új munka után kell néznem mert mindkét tényező kizárja az alkalmasságot! :"(
2015. júl. 27. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!