Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom?

Mit jelent az álmom?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam , hogy szültem egy kisbabát, de nem láttam az arcát. Mindig úgy be volt takarva, vagy pólyázva, vagy úgy feküdt hogy nem láttam a pofiját és az álmomban nem is takartam ki....fura...
2016. okt. 19. 06:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Valami olyan lehet, hogy még nem jött el az idő, hogy megtudd, hogy kisfiad vagy kislányod lesz.

De az is lehet, hogy a képzeleted kihagyása ez csupán, amibe lehet nem is kellene többet képzelni. :)

2016. okt. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Talán valami olyasmit hogy szükséged van valamire/valakire, de nem tudod ez a segítség mikor érkezik meg, de azt is jelentheti hogy nem fogsz ebben segítséget kapni.
2016. okt. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valami másra gondolj, az álom-manó nem akarta, hogy felébredj (fixáció ébredést eredményez)

Valami elkerülte a figyelmedet.

2016. okt. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 piriiiii ***** válasza:
Az álmok már csak ilyenek, nem látsz arcokat.
2016. nov. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!