Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álmom?

Mit jelenthet ez az álmom?

Figyelt kérdés

Új suliba járok. Van egy nagyon helyes ès magas fiú az osztályomban. Egyszer azt álmodtam, hogy suliban voltunk ès egyszer csak odalèpett hozzám ès megcsókolt. Ès annyira valóságosnak tűnt. Mintha nem is álom lett volna. Mielőtt lefeküdtem nem is gondoltam rá. Talán ő rám gondolt?

15l



2016. szept. 22. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Az mindegy, hogy ő rád gondolt-e, azért álmodtál vele, mert benne volt a fejedben, és előjött a tudatalattidból. Nem mindig azzal álmodunk, amire gondolunk nap közben vagy elalvás előtt. Hanem ami felszínre tör az agyunkból, lehet az bármi, még csak nem is kell, hogy valós legyen. Szóval csak hatással volt rád a srác, és azért álmodtál vele.
2016. szept. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
bár jól esne, ha azt mondanánk, hogy rád gondolt, sajnos ez tévhit :) ez nincs összefüggésben azzal, mit álmodunk, a többiben egyetértek az elsővel, mindent leírt :) elképzelhető, hogy neked tetszik a srác, csak nem akarod bevallani magadnak :)
2016. szept. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szèpen! :)))

Egyebkènt tènyleg tetszik ezt tudtam eddig is :)

2016. szept. 23. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!