Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés

Egy olyan helyen voltam,ahol azt beszéltem a legjobb barátommal, meg egy ismeretlen fiúval, hogy kapjuk el a vámpírokat, vagy valami ilyesmi népséget. Kiderült, hogy mink vagyunk azok.

Közbe én beszéltem azzal az ismeretlen helyes fiúval, hogy tud e úszni. Mondta, hogy persze, nagyon jó úszik szb.

Azután hogy kiderült, hogy mink vagyunk azok a népek, valami csúszda és vízesés szerű valamin le kellett csúsznom menekülésképp, a csúszdás vízesésen végén megakadtam, de nem jelentett problémát, mert attól tudtam beszélgetni a bff-emmel és a helyes fiúval, mígnem valaki utánam csúszott, és nekem csúszott, így beleestem a vízbe.

Ekkor eltűnt a barátnőm, és a fiú maradt ott velem.

Egy picit eltűntem én is, egy ilyen emeletes ágy szerű valami volt, ahol víz lepte el az alsó ágyrészt, bár a formája hasonlított az ágyra mégsem az volt.

A vízben volt egy kiskutya. egy ilyen szobakutya. Aki a fiúé volt. A kutyának volt egy képessége, hogy a falon levő szöveget ki tudta világítani. A szöveget a fiú írta, valami olyasmi volt, ami tök romi volt, de szó szerint már nem emlékszem.

Majd vissszakerültem a fiúhoz.

Ő ölelgetett, és csókolóztunk, hihetetlenül jól csokolt.

Majd elvitt az ahhoz a fa épülethez, és kérdezte, hogy láttam-e amit ő írt. Mondtam, hogy igen, ha jól emlékszem megpuszilt majd felébredtem.


Igazából a volt barátom szőke hajú, a mostani fiú aki újonnan tetszik is szőke, de az álmomban levő fiú pedig sötétbarna hajú, és sötétbarna szemű. Teljesen máshogy néz ki, mint amilyen fiúk jönnek be.

Viszont a szobakutyákat nagyon szeretem.


Mit jelenthet ez az álom? A víz, amibe úsztunk? És a többi dolog? (ugye az egész áloom a vízben játszódott)



2016. nov. 10. 20:35
 1/2 anonim válasza:

Szerintem, maga az hogy vámpír vagy mint egy vérszívó az maga a szexuális vágy, a srác maga szerintem az aki neked tetszik mivel valakit már nagyon szeretnél és így vetül ki az álmodban.

A kutya szerintem azért volt ott mivel szereted az ilyen szobacirkálókat, tudat alatt örülnél neki,hogy ha a srácnak ilyen kutyája lenne. A csúszda szerintem az

"ugorjunk bele a közepébe" dolog.

A víz általában sok mindent jelent, nem megyek ebbe bele,de ebben az esetben a szexuális mélységedet jelzi, ez a vízmélységtől függ.

Ha a víz nagysága ellep és még több méter mély lehet akkor neked tudat alatt nemi vágyaid is lehetnek,ez természetes ha serdülő korban vagy,de nem tudom milyen idős vagy?!

Ha a víz kicsi akkor egyértelműen kisebb a szenvedély.

Azt hogy csókolóztál a sráccal megint azt mutatja hogy már vágysz valakire aki lehet ő is vagy bárki aki megfelel neked.


Én ennyit tudtam segíteni.;-)

2016. nov. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
a te álmod valójában egy helyesírási szótárat jelent.:D neharagudj, ;3 mink vagyunk. az nem úgy van hogy mi vagyunk azok?!.D
2016. nov. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!