Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » ÚRISTEN! Ez mi lehetett?

ÚRISTEN! Ez mi lehetett?

Figyelt kérdés

Ott kezdem hogy tudatában voltam az álmomnak végig!!! Na az volt hogy tegnap azt álmodtam hogy szuper karatés csávó vagyok akinek vannak különleges képességei vannak (tűzgolyót dobálni, repülni, stb), és hogy bölcs vagyok nagyon, meg a legfelsőbbfokon tudja a karatét. Itt kezdődött. Utána harcoltam egy gonosztevővel és éreztem hogy a valóságban (tehát álmon kívül) elkezdek lebegni és ez valami szuper adrenalint adott vagy hogy mondjam, és mintha mozogtam volna a valóságba a föld felett lebegve ide-oda. nem éreztem hogy a lábam érinti a talajt. De különös háttér tejet hallottam amikor egy bölcs hangon szóló ember azt mondta hogy nem vagyok ép ( -Nem vagy ép) <-- ezt mondta lassan egymás után amíg fel nem ébredtem háttérzajként, de az álmomba senkit nem láttam aki azt mondthatta . Mikor harcoltam az álmomba azzal a gonosztevővel egyszer csak lefogott valaki a semmiből, és fojtogatott, de eközben a valóságban sem kaptam levegőt. Ekkor ébredtem fel.

A fürdőszobában ébredtem telljesen háton feküdve, kimerülten, vérpiros arccal és lihegve. Azonnal észbe kaptam hogy most akkor elmebeteg vagyok e vagy csak álom volt?

Az ágyamban aludtam el és nem voltam részeg aznap, ugyanúgy volt minden ahogy minden nap menne: 23:00 vagy fél tizenkettőkor lefeküdtem aludni (álmos voltam) 5 perc alatt elaludtam

Ez mi lehetett?



2016. nov. 15. 23:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Háttér zajt*
2016. nov. 15. 23:42
 2/6 anonim válasza:
Nekem is voltak ilyen valóságszerű álmaim. Nem vagy bolond, ne aggódj!Lehet, hogy azért vannak ilyen álmaid, mert sokat stresszelsz mostanában (nálam legalábbis ez volt). Ha elfogadod, hogy ez mind csak az agyadban történik, elmúlnak! De ettől még lehet magasabb értelmük, amire neked kell rájönnöd!
2016. nov. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudatos álmod volt, aztán pedig alvásparalízised lett, majd asztrálutaztál. Nézz utána ezeknek a fogalmaknak.
2016. nov. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Alvajártál, folytogattad magad és csapkodtad az arcod, hogy piros legyen! És ez nem vicc! Azok akik alvajárnak és amit az álmukban csinálnak azt megteszik a valóságban is! Hogy miért? Mert az alvajáróknak hiányzik az az agyukból ami alváskor blokkolja a testet, hogy ne tegyék meg azt amit éppen álmukban csinálnak! Persze nem kell véresen komolyan venni, mert legtöbbször csak sétálnak mint a szellemek...
2016. nov. 16. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Alvajárás.
2016. nov. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%
Jól kidolgozott sztori jár a 5*
2016. nov. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!