Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Sose hallottam róla pedig...

Sose hallottam róla pedig gyerekkorom óta tudok tudatosan álmodni. Miért?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban is teszteltem ezt azt az álomban és akármit elő tudok idézni,helyet váltani,vagy álomhelyszínt,vagy eltüntetni valamit(majdnem.)Vagy ezt mindenkinél természetes?

2016. nov. 27. 23:04
 1/4 anonim válasza:
Jó neked, hogy tudsz ilyet! Nekem teljesen random jönnek.
2016. nov. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van, aki képes rá magától, más tanulja, összességében nem egy bonyolult technika.
2016. nov. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Noblesse Oblige ***** válasza:
Nem tudom. Szerintem sincs ebben semmi extra. Én is gyerekkorom óta képes vagyok erre.
2016. nov. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól tartok, ezek inkább olyan félálomszerű álmok, amikor valóban az agyad tudatos részét használod...

A "gond" ezzel az, hogy az álom jelentősége éppen az (lenne), hogy a tudattalanban feldolgozódjanak a nap eseményei, illetve hogy a tudattalan jelezni tudjon a tudatos elme számára. Ha irányítani tudod az álmaid, akkor annak csekély haszna van a feldolgozás szempontjából (kivéve, ha azzal valós problémákat tudsz érdemben feldolgozni).

2016. dec. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!