Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez akkor mégis mit jelent?...

Ez akkor mégis mit jelent? Mégis vonzódom hozzá?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy férfi, akivel kapcsolatosan néha azt éreztem, hogy talán vonzódom hozzá, de mivel nem lehet köztünk soha semmi, így mindig el is hessegettem ezeket a gondolatokat. Igazából jó pár napig teljesen úgy éreztem, hogy nem is vonzódom hozzá, hogy semmit nem tudnék elképzelni kettőnk között, stb., úgy éreztem, hogy ha volt is bármi, az elmúlt. De eleve elég zavaros volt bennem minden (most is az), néha így éreztem, néha meg úgy.

Aztán egyszercsak róla álmodtam, hozzá is értem álmomban - ami jó érzéssel töltött el - , és már-már kezdtem volna vele pettingelni is, aztán felébredtem. Szóval álmomban - ha nem ébredek fel előtte - simán lefeküdtem volna vele, és még izgató is volt számomra.

Most akkor ez mit jelent szerintetek? Vajon akkor tényleg vonzódom hozzá? Vagy csak szexuális túlfűtöttségemben álmodtam ilyet? De akkor miért pont vele?

Előre is köszönöm a válaszaitokat, és legyetek szívesek csak normális, értelmes és nem "troll" kommenteket írni!:)



2016. dec. 6. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem,a körülmények realitása miatt nyomod el a vonzalmadat.
2016. dec. 7. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az álombéli vonzalom és szexuális izgalom egyet jelent csupán: hogy az illetőnek valamilyen tulajdonsága vonz.

Simán lehet, hogy olyan emberhez vonzódunk álmunkban, aki az életben egyenesen taszít (velem számtalanszor előfordult).

A szexualitás az álmokban az eggyé válást szimbolizálja: a vágyott tulajdonságot szeretnénk magunkénak tudni.


Ettől még persze érezhetsz elfojtott vonzalmat az illető iránt, de ennek nincs érdemi jelentősége, hiszen sok ember iránt érezhetünk különböző mértékű vonzalmat életünkben, mégsem teperjük le őket ébren.

2016. dec. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, főként az első hozzászóló válaszával tudok egyetérteni, ha mélyen belegondolok. Csak ijesztő, hogy én magam sem tudom, mit is érzek. Nagyon zavaros most minden...
2016. dec. 7. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!