Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most olyankor mi van, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most olyankor mi van, ha egy lány nem tetszik annyira, de mégis vonzódom hozzá és simán megfektetném?

Figyelt kérdés
Miért válik szét ez a két dolog nálam? Egyáltalán merhetek kezdeményezni, lesz belőle valami normális dolog és nem csak szex?
2015. aug. 7. 00:13
 1/6 anonim ***** válasza:

En no vagyok es velem is volt, nem tetszett a srac gazan de valami olyan szonten kivantam szexualisan, h egyszeruen kibirhatatlan volt:-)


...lefekudtunk es eletem legnagyobb, lehjobb szexualis elmenye volt, utana persze nem jottunk ossze mert allatira ostoba volt es alapbol csak szexet akartam tole, de abban tokeletes volt:-)

2015. aug. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogyan lehetséges ez? Én egy olyan nővel sem tudnék lefeküdni aki iránt nem érzek semmit. Pedig hetero vagyok meg vágyom a puncira és a dudákra, de akkor sem megy.
2015. aug. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Most olyankor fogod és lefeksel vele, aztán eldől, mi lesz.

Néhány pasinak ezért nincs semmi tapasztalata a nők kezelését illetően, mert a tálcán kínálkozó lehetőséget is kihagyják vagy azért mert szerencsétlenek, vagy egyéb okokból, pl amit a 2. írt, hogy érzelmek nélkül nem megy.

Nagyon gáz lesz amit írok, de vannak olyan lányok, akiken jó és lehet is ilyesmit gyakaroloni, h mikor eljön az a csaj, aki AZ a kategória, akkor nem megy át holmi bénázásba az egész, hanem rendesen össze tud jönni a lánnyal, mert van hozzá elég önbizalma és tapasztalata.

Mindezt írom úgy, h nem 20-on éves tinilány vagyok..

Tehát a lényeg: mindig lesznek olyan lányok, akiken lehet, kell is gyakorolni, hogy akikkel komolyan gondolod és komoly szándékaid vannak már jól, gördülékenyen menjen minden.

2015. aug. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a segítséget.
2015. aug. 7. 12:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem előző hülyeséget írt, ha AZ teljesen más, mint akik addig voltak, akkor semmire sem mész a gyakorlatoddal. Lehet, hogy ami bejön a libáknak, az taszítja AZT, akitől tényleg komolyan veszel. Kicsit sarkosan megfogalmazva, minden nő más, egyik sem egyforma, így a gyakorlat szvsz nem sokat ér.
2015. aug. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó, azért szerintem nem mindegy, hogy valakinek van legalább 3-4 csajjal tapasztalata akár szex terén (azért ott már valamiféle dörgése lehet a dologról, h mit hogyan csináljon, ami mind a 3-nál kb jól sült el) vagy egy tök szűz srác, aki jóformán megérinteni sem meri a lányt, mert nem tudja, hogy ez az adott pillanatban most jól vagy rosszul sül el.


Én a tapasztalatszerzést erre írtam.

De itt biztos tudna erről nyilatkozni olyan férfi, akinek már volt legalább 4 partnere, önmagához viszonyítva, mikor még szűz volt, h miben változott a hozzállása. pl. önbizalom, tapasztalat, stb.

2015. aug. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!