Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha azt álmodtam...

Mit jelent ha azt álmodtam hogy megörültem?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy haza fele tartottam,amikor egyszer csak pár alak beszólogatott,majd elkezdtem futni,de ők sétáltak,de hiába futottam mindig közelebb értek,majd egy kereszteződésnél megállt egy rendőr autó és lefogtak,bevittek a pszichiátriára,ahol meg leszíjaztak,begyógyszereztek,majd elektrosokkolttak.Milyen okai lehetnek egy ilyen álomnak,mert nem szoktam ilyeneket álmodni.
2016. dec. 8. 22:47
 1/10 anonim válasza:
Nekem sokszor vannak furcsa álmaim, ha meg nem tudom az álmom jelentését, akkor Álmos könyvet veszem elő, de vannak ilyen oldalak, ahol utána járhatsz, ha pedig semmi sem jön össze, akkor keress fel egy ezoterikust, mert ő segíthet!
2016. dec. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

kétesélyes:

1. filmet láttál, az jött vissza

2. hazudsz, mint a vízfolyás

2016. dec. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem láttam olyan filmet,a hazudás hogy kapcsolodik ide,nagyzólni szoktam,de csak mert szeretem csinálni a showt és mindig mondom hogy amit mondok ne higyjék el,mert csak vicc.Amúgy nem szoktam hazudni.
2016. dec. 9. 12:35
 4/10 anonim ***** válasza:
akkor passz. Ilyen reality-show - ahogy leírtad szabályszerűen a pszichiátriai kezelést-, nem szokott menni az álmokban, de hát most akkor kivétel volt.
2016. dec. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pszichiátrián dolgoztam a gyakorlatom alatt,meséltek régi kezeléseket,de ennyi.
2016. dec. 9. 14:08
 6/10 anonim ***** válasza:
ja, hát az akkor egy mély élmény, még mélyebb, mint egy film - hát az előjöhet az álmokban. Szerintem azt jelenti, akkor megrázó volt, mikor mesélték, és nem dolgoztad fel, ott maradt a tudatalattiban - és amikor nincs kontroll, mert alszol, jönnek elő a tudatalatti tartamok.
2016. dec. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Hogy boldog vagy.
2016. dec. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az tény hogy boldog vagyok,lehet tudat alatt megrázó volt,pedig maga a gyakszi nem volt az,kimondottan nyugis volt
2016. dec. 9. 18:56
 9/10 anonim ***** válasza:
Vigyázz, nehogy jósló álom legyen!
2016. dec. 10. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Áh,azt nem hiszem :D
2016. dec. 10. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!