Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nincs étvágyam amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs étvágyam amikor szerelmes vagyok? Illetve miért kezd el görcsölni a gyomrom?

Figyelt kérdés

Amikor a szerelmemmel vagyok nincs étvágyam, de amikor vége a találkozónak utána mindig tiszta éhes leszek. Csak akkor nem kívánom az ételt, amikor vele vagyok. Másképp érzem az ízeket is, kiszáradok stb.

Szerintetek ez normális? A szerelemtől van?



2016. márc. 27. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Belefészkeltek a pillangók a gyomrodba, ez egy szörnyű betegség. Mikor szerelmes vagy, ők elkezdenek repkedni és emiatt van az étvágytalanság.
2016. márc. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmesen kicsit kevesebb a kaja- és alvásigény,többet bir a szervezet,de nálam ez nem csak akkor volt,amikor vele voltam,hanem egymagam is éreztem hónapokig.Szerintem te csak ideges vagy a nő közelében,azért nem birsz kajálni.Attól még lehetsz persze szerelmes.
2016. márc. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Gőgö$_Gúnár ***** válasza:
23%
Hát idefigyelj szerintem tul parázod sik idegvagy a közelébe vagy nagyon fiatal vagy még a kapcsolathoz és azért szorongol vagypedig pánikbetegvagy ezzel viszont fordulj szihiáterhez
2016. márc. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Gőgö$_Gúnár ***** válasza:
30%
Vagy várjá az a szigologus bocs keverem a kettöt
2016. márc. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Sziaa!!😊

Tudom mien érzés mikor szerelmes az ember,mert én is voltam ilyenbe meg hát persze most is mikor vele vagy egyre gyorsabban ver a szived ,akkor ugy még gondolkozni se tudol csak el mosolyogsz rajta hogy vele vagy meg minden de ez persze azért van mert nagyon szereted és ezért van ez az étvágytalanság,meg gondolom azért mert nem sokat találkoztok és hiányzik neked akkor és idegesít az az streszes leszel de olyankor menny el egy kicsit pihenni vagy pediglen zuhanyoz le mert az jót tesz neked hidd el 😊 kicsit mennyetek el kikapcsolódni mert az mind a kettőtöknek jót tesz 😉

2016. márc. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg ez majd elmúlik idővel,most még minden új neked azért vannak ezek a tünetek.
2016. márc. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!