Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek mit jelenthetett...

Szerintetek mit jelenthetett ez az álom?

Figyelt kérdés

Volt egy hatalmas medence, ami tele volt vérrel, és nagyon sokat önfeledten, már-már önkívületi állapotban fürödtek benne. Én elég sokáig csak a szélén álldogáltam, de a végén aztán én is beleugortam a vérbe.


Édesapám mindig azt szokta mondani, ha ilyeneket álmodott, hogy valaki meg fog halni a családban, és sajnos szinte mindig be szokott jönni.


Nálam is jelenthet ez hasonlót?


2016. dec. 16. 08:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Sok horror filmet nézel.
2016. dec. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Sajnos igen. Én is (meg több családtagom is) megálmodtam három hónappal előtte a nagyapám teljesen váratlan halálát. (Nem így...)

Úgyhogy szerintem most nálatok mindenki vigyázzon magára (és ha lehet, mindenki menjen el orvoshoz; biztos, ami biztos...)

2016. dec. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az álom az álom és lehet hogy csak a vámpír-énednek kellett egy performansz. ne hallgass a többiekre.
2016. dec. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az elsőnek üzenném, hogy egyáltalán nem nézek horror filmeket, de köszönöm az értelmetlen hozzászólást.


Második: Köszönöm. Igen, igazad lehet.


HArmadik: röhög a vakbelem.

2016. dec. 16. 09:51
 5/6 anonim ***** válasza:

szépen röhög a beled? így :) ?


vagy inkább így >:( ?

2016. dec. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha szimbolikusan próbálom elemezni, számomra nem a halált sejteti, inkább valamiféle túlfűtőttségre, szenvedélyekre utal, csak lehet olyasmi ami nem jó irányba visz, valamiféle felelőtlenség.
2016. dec. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!