Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha van egy komoly párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy komoly párkapcsolatom, de nem éltem ki magad előtte, lehetséges?

Figyelt kérdés

Van párom több éve. Viszont egy évig egy másik férfival levelezgettem, találkozgattunk,és megtörténtek dolgok. Párom meg is bocsájtott. igaz nehezen. A dolgok mindhármonkat megviseltek lelkileg.


A pasi többször próbált rábeszélni,h jöjjek vele össze,de nem mertem, mert nem volt meg részemről annyira a bizalom. Így most is a párommal vagyok benne bizok igazán lelkileg. A másikkal viszont a testiség volt jó. Hiányzik az érintése,csókja,hangja,stb..

És picit elbizonytalanodtam,h mitévő legyek, hiányzik egy másik pasi,de van egy szerető,odaadó párom.

Mi a véleményetek a helyzetről? Tudom most legtöbbötök ribinek néz, pedig én nem érzem magam annyira annak, mert tudom h szemétség, viszont nincs önbizalmam, és nem éltem ki magam. A másik pasi sztem már besokallt és nem is akar látni. Pedig nem hitegettem csak jó volt vele.



2016. máj. 18. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott a párod mert egyértelműen nem ő kell neked és keress egy harmadik pasit aki megfelel a testiség erén és megbízható is. Ennek a kapcsolatnak semmi értelme és csak lopod az idejét a srácnak előbb utóbb vagy megint félrelépsz vagy szakítasz. Ami nem megy kár erőltetni.
2016. máj. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Lépj ki,keféld ki magad. Majd kellő számú fsz után rájössz sok mindenre!

De ehhez kelleni fog az a pár fsz,amúbe beleülsz!

Hajrá!

2016. máj. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jobban jársz, ha egy komoly párkapcsolatban élnéd ki magad, és nem idegenekkel.
2016. máj. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen párodat nem kéne így szétalázni! Undorító vagy!
2016. máj. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A jelenlegi kapcsolatodból kilépnék mindenképp,ha másra vágysz mellette akkor az halott ügy. Ismerkedj ,jöjj össze másik pasikkal,de ne csak szexkapcsolatra hanem komoly kapcsolatra ott tudod igazán kiismerni nemcsak felületesen.És ha kicsit is úgyérzed nem megy akkor hagyd ott és jöjjön a következő.( így megmarad a méltóságod is nem leszel ribi).
2016. máj. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!