Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egyszer csak észreveszed,...

Egyszer csak észreveszed, hogy ez már megtörtént, miért?

Figyelt kérdés

Tudom hogy a jelenséget "déjá vu" nek nevezik,

de rengetegszer megtörtén, főleg mikor gimis voltam, hogy elkezdtem egybeszélgetést, vagy cselekvést, és egyszer csak felvillat bennem, hogy szórol szóra, tettről tettre ugyan ezt megcsináltam, ugyan így.

És volt hogy miután ezt észrevettem, a következő pár másodperces cselekvés is ismerősnek tűnk, szóval, mintha a meglepődés is ismert, "megtörtént" lett volna számomra.

Remélem érthető volt a szöveg:)

Ez csupán véletlen, és egy hasonló eseménnyel kavarom/kavarjuk? vagy az előre megírtság egy jele, hogy várható, és beszámítható dolgok történnek velünk?


2010. máj. 3. 21:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én olyankor rájövök hogy álmomban "láttam " a szitut.

Kár h ezekre az álmokra nem emlékszem.Vagyis néha emlékszem,csak nem ugy h ez meg fog történni,csak mikor megtörtént,rájövök h én ezt álmodtam az éjjel.

2010. máj. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

"A hagyományos elképzelések szerint az okozza, hogy az egyik szemből néhány ezredmásodperccel előbb érkezik a látott kép az agyba, mint a másikból."


szerintem ennek lehet realitása, bár ez sem 100%ig bizonyított

2010. máj. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam egyszer egy könyvet (Üdv néked Artur nagy király)

Voltak benne egy szereplő, aki visszafele élt. Érdekes filozofikus mű, lehet, hogy ott válasz.

2010. máj. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Velem is történik ilyesmi. Szerintem mindenkivel.
2010. máj. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez szinte mindenkivel történik, nem tudom az okát.
2010. máj. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is az amit a 21:59-es írt. Vagy esetleg az agy kétszer küldi el a választ az ingerre.
2010. máj. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Ilyen velem is sokszor történik. Csak mielőtt megtörténne az ismétlődés bekapcsol az agyamban egy vész villógó:) és változtatok a szitun még mielött megtörténne,ha nem tetszik....
2010. máj. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"A hagyományos elképzelések szerint az okozza, hogy az egyik szemből néhány ezredmásodperccel előbb érkezik a látott kép az agyba, mint a másikból."


Naigen. Ez azért nem lehet igaz, mert volt olyan vak ember, aki szintén átélte a déjà vu-t halláson, szagláson és tapintáson keresztül. Egyébként erről a leedsi egyetem emlékezetkutató csoportja számolt be.

2010. máj. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem erre saját "teóriám" van, csak ezt mások nem hajlandók elfogadni:


Mi van, ha ezt azért látod, mert egy másik párhuzamos dimenzióban, egy olyan térben, időben ahol a mi világunk másolata van, ahol Te is élsz már megtörtént ez a dolog, és itt a dimenziók valahogy bekavarodnak és ettől látod?


Kicsit hülyén fogalmazok, de remélem értitek hogy mit akarok ezzel mondani.

2010. máj. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

19.04-es

Én is ezen a véleményen vagyok.

2010. máj. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!