Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentett ez az álom?...

Mit jelentett ez az álom? Kezdhetek aggódni?

Figyelt kérdés
Egy másik ember életében voltam, egy latin amerikaiéban. Betörtek hozzánk valami rendőrfélék régi puskákkal. Valami hatalmas épületünk volt. Az ablakban volt az egyik rendőr, és leakart lőni egy nőt (valószínűleg közel állhatott hozzám, valami rokon, vagy a lányom), én meg csak annyit csináltam, hogy kértem ne lője le. Végül is felakasztották azt a nőt. Én pedig ott álltam mellette, és néztem. Megfogtam a vállát, és húztam lefelé, hogy hamarabb vége legyen a szenvedésének, erre a nő rám szólt, hogy hagyjam már. Olyat olvastam , hogy az álomban mi magunk vagyunk. Én, a többi ember, minden a személyiségem, gondolataim része. Én ebből azt vettem le, hogy nagyon elpuhultam, egy puhány semmirekellőnek éreztem magam az álom után. Szerintetek?
2017. febr. 13. 23:28
 1/4 Milibindi ***** válasza:
Lehet előző életed volt.
2017. febr. 14. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Attól, hogy az ezotéria kategóriában van, még nem kötelező hülyeségeket írni.

Kb.: minden álmomban más karakter vagyok, és más életem van.

2017. febr. 14. 10:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Tènyleg te vagy minden. Az álmodó ès az álom is. Amit a fizikai világban tapasztalsz, fordítod magadnak saját èlmènyednek megfelelő töltettel. Ezek a lefordítások "lenyomatok" megszületnek/formát öltenek a világodban. Álmodban bepillantást nyerhetsz abba a világba/vègtelenbe aminek te vagy az Istene. Tudatos álmodás során ezt a világot valóban tetszès szerint formálhatod, fizikailag is.
2017. febr. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hát, végülis nem lötték le a nőt..

Szerintem amúgy semmi jelentősége nincs. Az álmok furcsák

2017. febr. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!