Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon furcsa ez az álmom,...

Nagyon furcsa ez az álmom, szerintetek mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Az az álmom, hogy egy szürke térben menetelek előre egy fehér pontként, míg mások jönnek mögöttem és ők szürke pontok(:D), és ők állandóan veszekednek.

Amíg csak megyek előre, addig semmi baj nincs, de ha megállok és hátranézek, akkor minden pont össze-vissza ugrál, és olyan érzésem van, mintha eltévedtem volna.És emellett iszonyatosan fáj a fejem, de akármennyire is próbálok, nem tudok felkelni.

És ez van addig, míg el nem indulok előre.

És csak megyek és megyek a végtelenbe.

Ezt addig álmodom amíg majdnem felkelek,de előtte hirtelen jön egy olyan rész hogy mindenki egyszerre nekimegy egy láthatatlan falnak és azt áttörik.Ilyenkor olyan érzés tölt el, mint amikor megnyerek egy versenyt:D szóval nagyon boldog vagyok.


Mit jelenthet ez az álom?

Tudom, h elég nagy hülyeségnek tűnik, de komolyan ez az álmom.


2010. máj. 8. 17:29
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
jah és mmár több mint 10 éve ezt is álmodom, ez nem megy ki a fejemből
2010. máj. 8. 17:37
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Be fogsz kattani???

Pihenj többet... :(

2010. máj. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon jelentős és sokat mondó álom.

Lehetséges-e, hogy valamely olyan döntés előtt állsz, amely nehezedre esik? Amibe beleszólnak?

2010. máj. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A 10 év elkerülte figyelmemet, bocsánat. Hány éves vagy?
2010. máj. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

16 vok


és igen eléggé z őrület határán állok:D

2010. máj. 9. 00:24
 6/14 anonim ***** válasza:

Mi baj van?

Tudod, itt nyugodtan elmondhatod, mert egyedül csak Te vagy ismerősöd. Nekem és nekik egy tizenéves van itt a Kárpát-medence több millió magyar nyelvű tizenévese közül. Lehetetlen beazonosítani.

Jó álom ez. Tudattalanod azt igyekszik tudtodra adni, hogy különleges ember vagy, és nyugi. Más vagy, mint a többiek, a szürke pontok. Felelősséggel érdemes élni tehát életedet, mert végtelen lehetőségek állnak előtted. Neked különösen érdemes megtalálnod saját utadat, magadra figyelve, kevéssé a szürke pontokra nézve. Mert lám, az fájdalmat okoz. Ahhoz azonban, hogy autonóm személyiség váljon Belőled, sokat kell tanulnod, mások gondolataiból kell erőt merítenünk addig, amíg elérünk oda, hogy magunkéból is tudunk.

Nekem úgy tűnik, álmod bizonyos félelemről is beszél, mintha kiszolgáltatottnak éreznéd magadat életedben - egyelőre. Én is így voltam, még huszadik születésnapomon is, esküvőmön. De végül mindannyian felnövünk, ki előbb, ki később. A tömeg, üldöz, úgy érzed, holott éppen ellenkezőleg, segítségedre van. A körülötted élők szeretnek és segíteni igyekeznek. Ha elutasító magatartásodat átalakítod elfogadóvá, vagyis az értelmet s a jó szándékot keresed bennük, mindjárt könnyebb lesz minden. Ezt mondja tudattalanod. Lám, áttörik Neked, talán inkább Veled, a falat, legyőzitek az akadályokat.

Tudom, emlékszem, amellett, hogy gyönyörű, nehéz is 16 évesnek lenni. Mégis, inkább a szépségére koncentrálj. Ha kötelességeidet teljesíted, akkor jó érzés tölt el és elkerül az érzés, hogy "megőrülök". Ezen negatív életérzés helyett boldogságra érdemes törekednünk, életünk végéig. És meg-megtaláljuk. Lelki békénket leginkább mi magunk teremthetjük meg, mi magunk vagyunk felelősek közérzetünkért.

Eddig tartott a hegyi beszéd! Kérlek, ha kioktatásnak vennéd, bocsáss meg nekem. Ezen szándék távol állt tőlem, csak kicsikét segítségedre igyekeztem lenni - ha létezik ilyesmi egyáltalán, így a neten keresztül.

Kívánom Neked, hogy vidámságban töltsd el azon korodat, amelyet ifjúságként jegyzünk. Legyenek szépek ifjúi éveid.

2010. máj. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

huh hát köszi utolsó

nem is gondoltam volna hogy ezeket mind magába foglalhatja egy álom:D

2010. máj. 9. 10:13
 8/14 anonim ***** válasza:

fuuu ez nem semmi álom.


a családodban sokat veszekednek?

2010. máj. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

régen nagyon nagyon sokat veszekedtek anyuék, de már nem, mert elváltak.

ezen gondolkoztam én is, de már vagy 7 éve elváltak szóval nem hiszem h emiatt lenne

2010. máj. 10. 06:55
 10/14 anonim ***** válasza:
Fura. Jobbkezes vagy, vagy balkezes, vagy kétkezes?
2010. máj. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!