Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon furcsa ez az álmom,...

Nagyon furcsa ez az álmom, szerintetek mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Az az álmom, hogy egy szürke térben menetelek előre egy fehér pontként, míg mások jönnek mögöttem és ők szürke pontok(:D), és ők állandóan veszekednek.

Amíg csak megyek előre, addig semmi baj nincs, de ha megállok és hátranézek, akkor minden pont össze-vissza ugrál, és olyan érzésem van, mintha eltévedtem volna.És emellett iszonyatosan fáj a fejem, de akármennyire is próbálok, nem tudok felkelni.

És ez van addig, míg el nem indulok előre.

És csak megyek és megyek a végtelenbe.

Ezt addig álmodom amíg majdnem felkelek,de előtte hirtelen jön egy olyan rész hogy mindenki egyszerre nekimegy egy láthatatlan falnak és azt áttörik.Ilyenkor olyan érzés tölt el, mint amikor megnyerek egy versenyt:D szóval nagyon boldog vagyok.


Mit jelenthet ez az álom?

Tudom, h elég nagy hülyeségnek tűnik, de komolyan ez az álmom.


2010. máj. 8. 17:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Csillag vagy. Olvastad a Momo-t?
2010. máj. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én elmondanám azért egyszer ideggyógyásznak, a fejfájás miatt, nem-e valami tünet, pl. agyi oxigénhiány..ilyesmi. Pontokkal nemigen álmodunk. Csillagokat akkor látunk, ha beverjük a fejünket.
2010. máj. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ez az álom nagyon szokatlan. Kérlek, írd meg az Álomfejtés könyv szerzőjének, Kustár Zsuzsának!

[link]

2010. máj. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

1,Köszi a válaszokat :)

2,jobbkezes vok de ez hogy jön ide?

3,megírom neki

2010. máj. 12. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!