Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mik lehetnek ezek az álmok?...

Mik lehetnek ezek az álmok? :OO Többi lent!

Figyelt kérdés

Sokszor azt álmodom hogy nagyon magasra fel tudok ugrani kb 70-80 méter, meg vannak olyanok is hogy nagyon magasról leugrok az is kb. 80 méter magasság és semmi bajom nem történik és ezt egy álomban többször is megcsinálom, de volt például olyan is hogy motorral mentem és felrepültem pár méter magasságba és úgy mentem. Volt példa olyanra is hogy egy tavon egy ilyen miniatür csónak szerű valamiben voltam és a tó közepén kezdett süllyedni, de csak ment előre, majd végül már víz alatt volt, de akkor is vitt magával és végül kivitt a száraz partra.


Mit jelenthetnek ezek???


2010. máj. 9. 15:45
 1/3 anonim válasza:
Hát nekem fogalmam sincs, de az ugrálós dolog már velem is megtörtént álmomban, és erre én is kíváncsi lennék!
2010. máj. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ez szexuális ferde hajlamokra utal fijam
2010. máj. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
UGRÁS,Ugrálni: fárasztó munka. Ugrándozó embereket, gyerekeket látni: társaságvágy. Ugróiskola, gyermekálomban: mozgásigény; felnőttálomban:duzzogás. Ejtőernyős ugrás: könnyedség, jókedv. Ugrás, ami rémületet ébreszt: egy régi kínzó emlék felelevenedése.
2010. jún. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!