Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A párom több alkalommal...

Rozalia19 kérdése:

A párom több alkalommal halott golyákrol álmodott, mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszaitok előre is

2017. febr. 27. 11:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

9-es!

Nehogy bemagyarázd már a kérdezőnek, hogy a halott gólyával álmodni = halott csecsemő.

Tőled még ez a baromság is kitelik!


Az álom az esetek 90-95 %-ában valamely napközben megélt esemény tudat-alatti, érzelmi feldolgozása. Ha a kérdező párja látta az említett híradóban a tömeges-hattyú-halált, és érzelmileg mélyen megérintette, nem véletlen, hogy ehhez hasonló, visszatérő álmai vannak. A gólya és a hattyú méretre, kinézetre szinte azonos madár.

2017. febr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Az álom azt jelenti, hogy következőre halott Fogtündérrel fogsz álmodni, azt követően pedig halott MikuláSCHal.


Jöttem, láSCHam, győztem.


..vagy vesztettem...


vagy győztem...vagy...


áh... ezt a kettőt mindig összekeverem... ki SCHe látok e kettőből, más nem is létezik SCHzámomra e kettőn kívül, mert vak vagyok...

2017. febr. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

A parom, nagyon ritkan almodik, babas dolgokat nem hiszem mert nekem ugy latszik nem helet gyerkocom, (habat neki lehet :-)))...)

En tobbet almodok, es kepek is ugranak be sokszor aztan egy idopontba ugyan az a jelenet lejatszodik :-) de ezt nincs idoponthoz kotve... Legtobbszor azt almodom hogy zuhanok... Vagy hogy sirok meg ilyenek, altalaba szomoru almaim vannak

2017. márc. 1. 23:44
 14/19 anonim ***** válasza:
A zuhanás az a mennyból a testbe zuhanás emléke.
2017. márc. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha csak úgy látszik, attól még lehet gyermeked. Tudati oka van, hogy ha nehezen esel teherbe.


(A tudati oknak lehet közvetetten testi következménye egyébként, de a vonatkozó tudattartalom megváltozásával idővel a testi változás visszaáll normálisra, hacsak nem halálos stádiumban van az egyén.)


Persze van, akinél kizárólag testi okból eredően nem lehet gyermeke. De te úgy fogalmaztál, hogy "úgy látszik", ezért gondolom, hogy nálad nem testi okból, vagy nem pusztán testi, hanem végső soron lelki okból nem ment eddig a teherbe esés.


Az se kizárt, hogy erre is utal az álmod... A tudati okra.

2017. márc. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Ez erdekes, mivel testi okot semmit nem latott a doki, hormonalist sem, szerintem azert mert ott legbelul szeretnek mar babat, es s most talaltam olyan elfoglaltsagot amitol letrttem arrol hogy most anyuka legyek, most ugy vagyok hogy elerek meg :-)
2017. márc. 4. 22:17
 17/19 anonim ***** válasza:

Értelek, kérdező. Viszont most látom, sajnos nem fogalmaztam elég pontosan. "Lelki-tudati" okot hoztam fel, ami igaz is, csak hát hiányos megfogalmazás részemről....


Ugyanis azon belül TUDAT ALATTId az, ahol esélyesen gátja van a teherbe esésnek. Ha teherbe esel, esélyesen attól lesz, hogy sikerült feldolgoznod tudatalattidat. Néha spontán is feldolgozható, pont pl álomban!


De tudatosan is lehet felhozni tudatalatti tartalmakat.

2017. márc. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem már bánod, hogy a kèrdèst feltetted. Ennyi hülyesèget vonzott magához. Egyszerű álom ès kèsz. Semmit nem fog változtatni az èleteteken csak ha többet foglalkoztok vele, mint kène..
2017. márc. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Előző, te a pszichológia tudományt cáfolod a hozzászólásoddal.

Nem a kuruzslókat...


Mégis mi alapján...?


A mai értelemben vett pszichológiai első ismert képviselői


Sigmund Freud, és

C G Jung


voltak.


(Tehát ők váltak ismertté elsőként mint pszichológusok, pszichoanalitikusok, mégpedig a 19. században.)


Mindketten behatóan foglalkoztak az álommal mint olyannal, a tudatalattival, a tudati asszociációkkal. (Különösen utóbbi).

2017. márc. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!