Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a borzalmas...

Mit jelenthet ez a borzalmas lázálom?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva nem voltam lázas, de leizzadva ébredtem és az leizzadt álom nem hangzik olyan jól.

Tehát álmomban mutáns krokodil emberek inváziózták a falvakat és mi a hegyekben éltünk egy hatalmas börtönben. Ez a börtön olyan volt, mint egy kis kastély királyság, ami várárokkal van körbe kerítve. A lényeg az, hogy nagyon nagy volt. De nem rabok voltunk vagy ilyesmi, hanem ott lakunk mindenkinek a saját cellája volt a lakása és némelyik több szobás cella volt. Egyszer hirtelen egy faluban találtam magam (semmi előzmény nélkül) A krokodil emberek éppen abban a faluban invázióztak és éppen lelándzsásztak egy Elizabeth nevű lányt, akit miután megöltek megmentettem (hogyan mentettem meg miután meghalt? Fingom sincs róla!) Tehát megmentettem és hazavittem a börtön kastélyban, vagyis hirtelen ott voltunk már. Elisabeth sokat mesélt, hogy már hányszor ölték meg a krokodil emberek. Aztán megint csak rejtélyes módon felbukkant egy fehér köpenyes orvos és mindenkinek oltást adott mondván a krokodil emberek ellen be kell oltatni magunkat, mert nagyon fertőzőek agyhártyagyulladást meg ilyesmiket lehet elkapni. Miután ez megtörtént már este lett mindenki lefeküdt a cella lakásban. Aztán ki tudja hány órakor, de felkeltem, viszont már ezalatt a beoltottak mind zombivá váltak szóval a börtön kastélyból zombiszálloda lett. Fogtam Elizabeth-et és próbáltunk menekülni nem is sejtettük, hogy Elizabeth után hajtóvadászatott indítottak a krokodil emberek. Na szóval nem csak a zombik, én a krokodil emberek is ki akartak csontozni. Elizabeth-et nem tudom miért, de a krokodil emberek nagyon szerették öldösni. Hirtelen nem is tudom hogyan, de Elizabeth-et ismét lelándzsázták. Szegény Elizabeth-et eltemették. De mivel szerettem Elizabeth-et, mert hát nagy mellei voltak szőke volt nagyon buta és dögös, pont az esetem. Viszont utólag már Elizabeth csak egy dög volt és tisztességesen akartam eltemetni kiástam végül. Miután kiástam Elizabeth-et ő még mindig élt. Aztán hirtelen csak úgy elteltek az évek én pedig a hadseregben találtam magam puskával a kezemben a krokodil emberek ellen harcoltunk és Elizabeth volt a tábornok, de mivel nagyon buta volt mindannyionkat lelézereztek a krokodil emberek és meghaltunk. Ami ezután történt, hogy én meghaltam, de tudatomnál voltam egy koporsóban ki tudja hány méterre a föld alatt. A lelkem nem tudta elhagyni a testem, amíg az le nem bomlik. Nagyon ijesztő volt és éreztem, hogy lassan a férgek falnak fel. Nem tudtam kiabálni sem megmozdulni és amikor felébredtem a sok szenvedés után le voltam izzadva. Mit jelenthet? Elizabeth miért nem ásott ki?


2017. márc. 4. 10:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért, de jelenleg mobilról írok egy kádban ülve tesztelve a mobilom vízállóságát. 🌝
2017. márc. 4. 10:46
 2/5 anonim ***** válasza:

Na tessék kérem szépen :)

Megmondom mit jelent, de csak akkor ha nem mondod el senkinek sem.

Jó a képzeterőd ( fantáziád ), ezt jelenti.

Én a helyedben, ezt egy kis füzetben vezetném az ilyenfajta álmokat. Ahelyett, hogy ideírod. Kitudja?! Lehet, hogy idővel kamatozna is neked, egy könyv formájában.

2017. márc. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szóval ezt jelenti? :D Egyébként sokszor vannak ilyen képtelen álmaim.
2017. márc. 4. 10:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze hogy ezt :) Nem feltétlen rossz dolog ez :) Jó a fantáziád, és írhatnál ahogy javasoltam :) vezess egy "álomnaplót" hogy kiírd magadból. Amúgy érdekes volt olvasni!

További sikereket kívánok ;)

2017. márc. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát nagyon köszönöm. Lehet, hogy megfogadom a tanácsodat.
2017. márc. 4. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!