Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, hogyha álmomba...

Mit jelent az, hogyha álmomba szerelmet vallottam?

Figyelt kérdés

Ma azt álmodtam, hogy szerelmet vallok egy lánynak aki tetszik nagyon. Egy kicsit fura mert közbe szerelmes vagyok egy másik lányba, de az is lehet hogy őt már nem jön be. Ide linkelek egy kérdést amit szintén én tettem fel, és ugyan ehhez tartozik:

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem..


Szerintetek mit jelet az álmom?



2017. márc. 8. 14:09
 1/6 A kérdező kommentje:
A 2-es nek vallottam szerelmet
2017. márc. 8. 14:13
 2/6 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy épp ketten mentünk a buszmegállóba, előtte megálltam, és bevallottam. Azt mondta hogy tudja, utána elmosolyodott, én azt mondtam hogy tényleg? Erre ő bólintott és azt mondta hogy akkor járunk. Nagyon nagyon nagyon boldog voltam, amikor hazamentem azonnal ráírtam és végig beszélgettünk. Aztán felébredtem, de még most is megvan bennem az a csodálatos érzés :)
2017. márc. 8. 14:18
 3/6 ka.ka.o válasza:

Egyszerűen azt jelenti, hogy tetszik a lány :D Ha boldog voltál ettől a gondolattól, hogy jártok, akkor örülnél neki, ha járnátok. TALÁN még azt is jelenti, hogy kettessel szívesebben lennél, mint egyessel. Vagy inkább azt, hogy többet gondolsz rá, jobban érzed magad vele.


Ha viszont arra vagy kíváncsi, hogy mit mond el az álmod a jövőről (ha esetleg hinnél ilyesmiben, nem tudhatom végülis), akkor arra majd más válaszol talán, mert ahhoz nem értek (és nem is hiszek benne).

2017. márc. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jaja, tetszik neked. Semmi misztikum nincs ebben. Csak logika.
2017. márc. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem :)
2017. márc. 8. 23:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy jó a p...ja?...
2017. márc. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!