Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Melyiket válasszam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

2 lányról van szó. Hívjuk őket 1- es nek és 2- nek. Az van hogy az 1-es lányba 3-4 éve irtó szerelmes vagyok, de mára már mint más lenne az érzés. Aztán a 2- es az egy rohadt jó csaj, de ő olyan még ráadásba, hogy megd*nám nagyon, k**va jó a pics*ja de komolyan, de közbe meg mintha csak simán tetszene, nem pedig szerelem lenne... A 2-es azthiszem másfél éve tetszik, de az biztos. Aztán az 1- es, ővele nem érzem azt hogy lefeküdnék, de csak néha. Szintén az 1- essel hogy ő egyátalán nem beszél velem, (egyépként mind a 3- an osztálytársak vagyunk) amikor mondok valamit olyat hogy ez nem igaz, akkor egyből rávágja finnyásan, hogy de igeeen mert ez meg az. De a 2- es azzal nagyon jóba vagyunk, még épp ott hogy vihetem amerre akarom mármint hogy a barátnőm is lehet vagy csak haverok leszünk. Szeretek vele beszélgetni, jól érzem vele magam meg ő is, nem mondta de egyszerűen lehet rajta látni. De amikor az 1- essel akarok beszélgetni az olyan hogy; milyen lett a dogád? Jó. és itt vége. Vagy például; mit csinálsz? Hát... Megvagyok, fáradt vagyok. Ennyi az egész. Én próbálok mindig többet beszélgetni de kudarcnak látom az egészet mostanára. De mintha (még mindig az 1- es) tiszta zavarban lenne amikor a közelemben van, órán is mintha mindig nézne. Azt még hozzátenném hogy az 1- esbe nagyon régóta szerelmes vagyok, de mára, mint írtam, megváltozott az érzés.


Az lenne a kérdésem hogy melyiket "válasszam" mert tiszta tanácstalan vagyok :/


F



2017. febr. 17. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:

engem cukibogyó

F

2017. febr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Catlin válasza:
NemViccelek te mindenhol ott vagy :'D
2017. febr. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy barát akkor is barát ha beteszi:")
2017. febr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kettest
2017. febr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, én is talán a 2-esre gondolnék inkább.
2017. febr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!