Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Felmentünk barátnőmékkel egy erdőbe és találtunk egy csecsemőt elvágott torokkal....Sejtettem ki lehet az anyja mert jó barátságban voltunk egy időben vele és pont előző nap szült,küldött képet es beazonosítottam a csecsemőt hogy az övé.

Hívtam a rendőrsêget és elmondtam nekik aztán felkeltem.

Mit jelenthetett??


2017. ápr. 9. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lefekvés előtt ne nézz hülye filmeket.
2017. ápr. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szülésutáni depresszió, bosszús apuka.
2017. ápr. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 thoomas26 ***** válasza:

Az álmaink a mindenkori lelkiállapotunknak a pillanatképei; vágyaink, félelemeink jelennek meg, akár szimbolikus formában, hogy feloldódjanak, s a lelked (másnapra) megnyugodjon. Mivel a lelkiállapotodat magad ismered a legjobban, ezért a jelentésére csak te érezhetsz rá igazán, ha magadba mélyedsz.


Talán valószínűnek tűnik, hogy egy fajta félelmed bontakozott így ki. Megszületett a csecsemő és "jaj, most mi lesz vele"...

2017. ápr. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy meg fog halni a fiad!!!!!
2017. ápr. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
14éves vagyok,nincs gyerekem,de köszi a válaszokat😃
2017. ápr. 9. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!