Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelenthet valamit ez az álom?

Jelenthet valamit ez az álom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy az álmomnak lehet valami jelentése vagy csak egy szimpla álom volt aminek nincs nagy jelentősége?

Tehát, a napokban egy olyan családtagomról álmodtam aki már több éve meghalt. Álmomban láttam őt, mosolygott rám. Én pedig sírtam, mert tudtam hogy halott. Kitárta a karjait hogy öleljem meg. Én megöleltem és mindketten sírtunk már de én közben úgy éreztem boldog is vagyok mert újra megölelhetem őt.

Lehet nem jó alkategóriát használtam, de ez tűnt a leglogikusabbnak.


2017. ápr. 10. 13:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyilvánvaló, hogy hiányzik, nem értem, hogy ezen mi nem egyértelmű. Az álmok nem jósolnak, ha egy zöld kutyáról álmodsz, az nem azt fogja jelenteni, hogy le fogod késni a buszt.
2017. ápr. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem ha ez az álom jobban megfogott mint a többi/mélyebb benyomást keltett benned,akkor nyilván jelent valamit...persze tényleg nem úgy kell ezt érteni,hogy a jövőt láttad(ha csak nincs valami emberfeletti képességed),és az álmokat csakis saját magunk tudjuk megfejteni...egyébként az archetípusokat érdemes kielemezni(én is ezt szoktam csinálni,ha valami olyat álmodom)
2017. ápr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!