Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet gonosz szellemme...

Cod1-MASTER kérdése:

Mit jelenthet gonosz szellemmel almodni?

Figyelt kérdés

Nos egy oraja kelltem fel es nem igazan ertem hogy miert almodtam ezt, ezert is olvastam utana de nem talaltam semmi erdemlegeset ezert irok most ide.

Na szoval az almom az volt hogy lefekudtem aludni es hajnal kornyeken felkelltem a szobamban es egy hang mondott nekem dolgokat, sajnos mar nem emlekszem pontosan hogy miket. Ezutan se mozogni, se kinyitni a szememet nem tudtam es csak neztem az ajtomat ahonnan bejott egy alak, nem ismertem fel. O odajott hozzam es ekozben a hang szinten ment a fejemben. Aztan hirtelen begyorsultak az esemenyek, az az alak elkezdett valami tortenetet meselni amit a hang (szellem) is pontosan tudott. Egyetlen mondatara emlekszem tisztan a vegerol a tortenetnek: "En sem szeretem, de megis csinalom". Mikor ezt kimondtak egyszerre en leestem az agyrol es egybol futottam at lakotarsamhoz a mellettem levo szobaba. O aludt, felkelltettem es elmondtam ugyan ezt neki. Aztan tenyleg felkelltem.

Az alom ennyi volt es onnan vagyok biztos hogy szellem volt az almomban hogy az agyam tulso felere sosem neztem es mintha a hang is arra utalt volna hogy ott van valaki.



2017. máj. 6. 04:38
 1/4 anonim válasza:
Simán lehet, hogy csak álmodtad az egészet, de mégha tényleg szellem is volt, honnan veszed, hogy gonosz? A leírásod alapján nem tűnik gonosznak.
2017. máj. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet csak onnan tunt annak hogy en feltem almomban. Az a tehetetlenseg amikor nemtudtam mozogni az engem nagyon megijesztett es lehet emiatt gondoltam gonosznak.
2017. máj. 6. 08:50
 3/4 thoomas26 ***** válasza:
Lehet az üzenet, egy biztatás a számodra. Van olyan dolog az életedben, amit kénytelen-kelletlen csinálsz? Amit ugyan nem szeretsz annyira, de muszáj csinálnod? Lehet, hogy azt próbálja üzenni neked, hogy szeresd, vagy legalábbis fogadd el, amit csinálsz, amit meg kell csinálod, és ne ellenkezz, ne tiltakozz ellene. Ugyanis nem valószínű, hogy véletlenül emlékszel arra a mondatra tisztán.
2017. máj. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezen elgondolkodom, koszonom a valaszodat! :D
2017. máj. 6. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!