Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek ez az álmomban?

Mit jelenthetnek ez az álmomban?

Figyelt kérdés
Azt álmondtam, hogy: kitört a 3.világháború, aztán mintha csak átkapcsoltam volna a tvn egy másik csatornára, az volt, hogy meghalt a nagymamám(nem ugy halt meg, hogy ott voltam a temetésén vagy hasonló, ha nem csak ugy a tudatomban volt mintha csak az újságban olvastam volna vagy a tvben láttam volna hírként). Az utóbbiról sok ideig gondolkoztam, hogy ez most tényleg megtörtént-e miután kb. felébredtem. Egyébként még él a mamám.
2017. máj. 10. 16:07
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Nem lehet hogy a munkahelyeden/ iskoládban/ stb.-ben valaki mondott 3. világháborúról, vagy ahhoz kapcsolódóan valamit. Esetleg egy ismerősödnek meghalt a nagymamája.

De az is lehet hogy a híradóban egy ídős néni haláról volt szó éppen? Velem is történt már ilyesmi ( nem 3. világháborúról, és meghalt nagymamáról ). De mivel az emberi agy nagyon összetett, lehet, hogy csak úgy az elme szüleménye. ( Én is egyszer azt álmodtam, hogy összeházasodom az unokatesómmal, és szerintem ilyen nem fog megtörténni, remélem...)

Remélem segítettem!

2017. máj. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nostradamus jóslata szerint,idén kezdődik el a 3. Vh de fizikális formában,majd csak 2 év múlva.Mamádra térve,igenis meg lehet állmodni szeretteink halálát,főleg ha őt szereted a legjobban s viszont.
2017. máj. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!