Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden este eltervezem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden este eltervezem, hogy ráírok, mi bajom lehet egy visszautasítástól. Másnap reggel már nincs bátorságom, hogy hozzá kezdjek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2017. máj. 12. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá este, amikor mersz, ne várj másnapig.
2017. máj. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Írjál nekem. :D Én nem utasítalak vissza.... Jól van,csak vicc volt....

De én is ilyen vagyok amúgy... Mindig agyongondolok mindent, állandóan a negatív dolgokra gondolok. Nem tudok a egyről a kettőre lépni emiatt :(

Szerintem is, ha vissza is utasít még nem fog összedőlni a világ. Írj neki! Gondolj arra,hogy nem vagy egyedül, sokan vagyunk ezzel a probléműval.

2017. máj. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Írják rá részegen. Menj el a legközelebbi kisboltig, vegyél 2 liter Cimbora bort 600 forintért, idd meg mint Bartos Csaba 2,5 perc alatt, és már egyből lesz bátorságod írni neki. Hidd el, ez be fog válni.
2017. máj. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%

Jah...Tessék a megoldás: Részegnek kell lenni.


Lehet nekem is ki kellene próbálnom :D Attól biztos jobban megeredne a nyelvem.... :D

2017. máj. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Írjál rá ma este.

"mi bajom lehet egy visszautasítástól" ?

Igazad van. Az élet megy tovább így is , úgy is.

Azzal a tudattal (és bátorsággal) írj neki, mint ha egy jó ismerősnek írnál, akivel szoktál beszélni, és ne görcsölj másodpercenként, hogy látta, vajon mit ír; vagy nem ír, akkor biztos haragszik... . Hidd el benne más játszódik le, mint benned, lehet, hogy ő még nem tart ott gondolatilag, érzelmileg mint te, de hajrá és fel a fejjel.

2017. máj. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%

Ha még ráírni se mersz,hogy fogsz vele beszélni?

Ezt a kérdést bezzeg kibírtad írni ahelyett,hogy neki írtál volna.Ne is írj rá,nincs szüksége egy ilyen teszetoszára!

2017. máj. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Fiú vagy lány vagy egyébként?
2017. máj. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézőpont kérdése az egész. Ha belegondolsz, tulajdonképpen most is vissza vagy utasitva, mert hát nem vagytok együtt.

Szóval rosszabb nem lesz a helyzeted, akármit is mond majd, de jobb viszont lehet, ha összejön.

2017. máj. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
na heló,este van!!
2017. máj. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha fiú vagy, ha lány, írj neki. Én amúgy is este írnék, mert olyankor nagyobb az esélye, hogy valaki otthon van és ráér beszélgetni. Ha nem ír vissza/bunkó lesz stb, persze rossz érzés lesz, de túl fogsz lépni rajta, hidd el. Ez sokkal rosszabb, amit most csinálsz. Ha meg visszaír és elbeszélgettek, akkor meg bármi lehet belőle. Ha most nem kezdeményezel, állandóan ez fog az eszedbe, jutni, hogy "Mi lett volna ha..." és ez szerintem sokkal rosszabb, mint ESETLEG kapni egy visszautasítást, de mondom, bármi lehet belőle. Csak az a fontos, hogy főleg ha nem is ismeritek nagyon egymást, ne azzal kezdj, hogy "Szia mizu" mert erre őszintén, semmit nem lehet írni. "Láttalak itt meg itt és szimpatikus vagy, van e kedved beszélgetni" ennyi.

hajrá :)

2017. máj. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!