Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mire véljem mindezt? Mi lehetett?

Mire véljem mindezt? Mi lehetett?

Figyelt kérdés

Érdekes álmom volt tegnap, amelyben éjszaka a környéken szaladgáltam hiányos öltözékben, és közben különös hangulat/érzés árasztott el. Szinte egybeolvadtam a csillagos égbolttal. Hamarosan egy tükör elé álltam, saját magamat láttam benne kibontakozni, majd riadtan, szorongással telve, köröket róva rohangáltam, illetve igyekeztem hazaérni. Miután ez majdnem megtörtént, felébredtem. Amit ezután tapasztaltam, az nagyon megdöbbentett: idegen nyelvű beszédet hallottam kintről, többfelől, tele csettintésekkel, kattogásokkal, illetve egyéb "nyelvhangokkal", nem hangzott "emberi beszédnek". Néhány percig hallatszott, viszont a fényviszonyok (hiánya) miatt nem láttam senkit sem.

(A kérdés teljesen komoly, nem képzeltem be, nem iszom, nem drogozom, semmilyen ellen-indokot nem tudnék felsorolni.)


2017. máj. 31. 00:48
 1/2 anonim válasza:
Nem jelent semmit...csak 1 álom ,mint a többi! :-!
2017. máj. 31. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Önbizalom hiányod van, még ha magad sem tudsz róla. Az álmok a tudatalattid képei, ilyen formában vetult ki az egész. Valószínű hogy félálomban voltál, ezért hallottad a hangokat. Különböző fázisai vannak ugyanis az alvasnak.
2017. jún. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!