Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Családtagok halálával álmodtam...

Családtagok halálával álmodtam. Azóta a sírás kerülget és nagyon félek. Hogy lépjek túl ezen?

Figyelt kérdés

Ma reggelre azt álmodtam hogy anyukám és a tesóm meghaltak de szellemként visszajöttek és a konyhánkban beszélgettem úgy velük. Mondták hogy érzik a hideget-meleget így is,meg tesóm mondta hogy nem tud felemelni így dolgokat. Örültem hogy tudok velük így beszélni, ezért felmentem az emeletre hogy szóljak erről apának. Neki mondtam hogy nem bírom elviselni hogy ők meghaltak ezért öngyilkosságon gondolkodom, erre azt mondta apa hogy ő is.

Borzasztó volt. Azóta hányingerem van. Hogyan tudnék túllépni ezen? Rettegek nehogy elmenjenek itthonról...


Egyébként nincs semmi lelki gondom, teljesen rendben vagyok. Nem értem hogy álmodhattam ilyet :((


2017. jún. 9. 09:01
1 2
 11/12 anonim válasza:
en ugy hallottam... (bar kitudja mennyire igaz) hogyha valakirol azt almodod meghal az sokaig fog elni :) ☝🏻
2017. jún. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

10 és 11-es válaszoló nektek is köszönöm!:) már nincs eszemben ez a borzalom. Remélem sokáig fognak élni mert fiatalok még.. :)

Mentek a zöldek!

2017. jún. 10. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!