Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez a rémálom?

Mit jelent ez a rémálom?

Figyelt kérdés

A baráti társaságommal voltam egy weekend házban. Az egyik barátom (legyen X) jelezte, hogy érkezik a régebbi baráti köre, de bajt érez, próbáljunk nyugodtan viselkedni velük szemben. Én érezvén a bajt, a weekend háztól távolabb egy bokor mögé elbújtam, majd ott kiabálásra lettem figyelmes, kitört a balhé. Miután visszamentem, X régi baráti köre még ott volt, de az én baráti társaságomnak hűlt helye maradt, X-ék azt mondták, nem tudják merre vannak. X baráti társaságából az egyik kérdezte, hol a mobilja, mert szerinte ellopták. Mint kiderült, én dugtam el az egyik ágy alá a weekend házban, de erre nem emlékeztem. Meg voltam rémülve, mikor eszembe jutott hogy ezt én tettem, végül kiderült, hogy én voltam, de mit sem szólt X baráti köre. Furcsa módon ezt követően az álomban 7 kilométerrel arrébb találtam magam, a községem beli általános iskolámban. A baráti körömet megtaláltam, de mindenki meg volt verve. Hiába kérdeztem, kik verték meg őket, azt mondták nem tudják kik voltak.Nagy ijedtség uralkodott rajtam, több emberrel is találkoztam, akik szintén falubeliek, kérdeztem tőlük, mi a baj de senki sem válaszolt, mindenki szaladt ijedtségében amerre látott. Ezek után megindultam segítségért, de mihelyst kiértem az iskolából, egy tűzoltó csoportba botlottam, tőlük is hiába kérdeztem mit keresnek itt, nem válaszoltak, csak mutatták, hogy forduljak vissza. Ezzel ért véget az álmom.

Milyen szerepe lehet a weekend háznak és az általános iskolámnak mint helyszínnek? Az tény, hogy nyaranta 2 hetente járunk weekendházakba, általános iskolában is megfordulok néha, mivel édesanyám ott tanárnő, néha hozzá át szoktam nézni. Mit jelenthet a verekedés, és az hogy nem tudni kikkel keveredtek dulakodásba a barátaim? Csak olyan írjon, aki otthon van az álomfejtésben,köszönöm:))



2017. jún. 18. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenki megvolt verve? Biztos egymást verték meg:D Ez egy álom volt és ennek valójában tényleg nincs jelentése. Nem utal semilyen érzelmi hatásra sem pedig arra kéne. Valahogy semleges. Na itt megbukott az ezotéria ága.
2017. jún. 19. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem egymást verték meg.
2017. jún. 19. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!