Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés

Az általános iskolámban voltunk több ismerősömmel: köztük 10-12 éves gyerekekkel, két exemmel, illetve két barátommal. Kiderült, azért vagyunk itt, mert ez egy menekülésre szolgáló hely volt álmomban, mivel olyan szinten forróság volt, hogy ha valaki ki is lép az iskolából, azonnal életét veszti. Az újságokban azt lehetett olvasni, hogy elsivatagosodott a világ,forróság veszély van. Mindenkinek arra kellett figyelnie, hogy a siklók ne jöjjenek be az épületbe. Mindenki rettegett a siklóktól, pedig egy valós termetű siklóval ért fel mindegyik. A két jó barátommal visszavertük a siklókat (kb 30-at), mivel behatoltak az épületbe, de eközben mindenki arcán ott volt a félelem, és futott mindenki amerre látott. Körülbelül 30-an lehettünk az épületben, az egykori tanáraim is, családtagjaink, rokonok stb. A későbbiekben közölte velem az exem, hogy az élelmünk elfogyott. Mindenkin még jobban úrrá lett a rettegés. Beláttuk, hogy nincs sok hátra, élelem nélkül nem sokáig húzzuk. Én is féltem álmomban végig.

Tudom, hogy nevetséges maga az álom, de mégis mit jelent mindez? Csak mert nem érdekel egyáltalán az hogy mikor lesz sivatagosodás, a siklók végképp nem értem hogy kerültek a képbe. A körülöttem lévő embereknek lehet esetleg szerepe az álomban?



2017. jún. 19. 15:58
 1/4 anonim válasza:
Fasz tudja XD. Álmot nem lehet fejteni csak rejtvényt meg sziklát xd
2017. jún. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert ugye, mindenki sokat foglalkozik a menekültekkel. És rossz belegondolni, hogy mi lenne velünk a helyükben... És tudat alatt mindenki fél a természeti katasztrófáktól is. De attól tartok másról is szól ez az álom, gondolom fiatal nő vagy, ugyanis a sok sikló, a tőlük való rettegés erősen erotikus tartalom.
2017. jún. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen, nyugi ^-^ Nálam is a régi iskolában voltunk, csak ott zombi-apokalipszis volt. Körben az épületnél, mindenhol ott voltak. Nálam is szinte ez a társaság volt. Aztán úgy mentem ki, mintha én is zombi lennék, azzal a mozgással, hangokkal. Olyan volt, mint egy élő szereplős szerep-játék. Nem kaptak el, de a többire nem emlékszem.
2017. jún. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem nő vagyok, hanem férfi.

Harmadik hozzászóló: nem a Holtak hajnala című filmet nézted előtte? :D

2017. jún. 19. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!