Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álmom?

Mit jelenthet ez az álmom?

Figyelt kérdés

Tulajdonképp a Holddal álmodtam. Azt álmodtam, hogy óriási volt méghozzá telihold ként. A fekete égbolton különböző minták jelentek meg. Pl: hirtelen

lilává változott a Hold körül az ég és apró rózsaszín gombák jelentek meg rajta. Meg delfin minták is voltak és még sok más csak nem emlékszem. Aztán mikor vége lett megfordultam(a teraszon álltam) és ezüst betűkkel az volt az ablakomra írva, hogy ez egy szent hely mert Isten ittjárt. Aztán a szöveg megváltozott, de arra már nem emlékszem jól.



2017. júl. 1. 08:04
 1/3 A kérdező kommentje:
12/L
2017. júl. 1. 08:08
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, őszintén szólva a filmekbe akik be vannak szívva azok látnak hasonlókat :'D, de szerintem ez nem jelent nagyon semmit..
2017. júl. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 thoomas26 ***** válasza:
Ez egy romantikus, meseszerű álom volt, mely a lelked jelen állapotát mutatja. Alapvetően jó, hogy ilyet álmodsz.
2017. júl. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!