Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van valami jelentősége?

Van valami jelentősége?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik már évek óta voltam is vele 1x, aztán rá 2 évre elmondtam neki, hogy még mindig tetszik. Ő azt mondta, hogy én is neki egy kicsit, de nem akar semmit. Barátok maradtunk mint azelőtt, de az este olyat álmodtam, hogy összejöttem vele. Ez jelenthet valamit? Ez egy jel lenne? Tennem kéne valamit, vagy hagyjam inkább ezt a dolgot?

2017. júl. 10. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha érzed azt a kínzó viszketést akkor szerelmes vagy, azért álmodsz ilyen furákat. 😏
2017. júl. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Milyen kínzó viszketést?:D
2017. júl. 10. 13:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát olyat... amolyan viszketést, amit hiába vakarsz nem akar elmúlni. De biztos éreztél már ilyet. Tudod, mintha marhakórod vagy valamilyen kiütéses betegséged lenne. Azt tudom, hogy valamilyen marhához köze volt a kiütéseknek, valami marhakiütés vagy mi. 🤔 Dehát biztos érted a hasonlatot. Na ilyen a szerelem.
2017. júl. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Várj mégse. Azt hiszem bárányhoz van köze. 😏
2017. júl. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 thoomas26 ***** válasza:

Mindenképpen azt jelenti, hogy te akarnád ezt a kapcsolatot, s ez a vágyad jelent meg az álmodban.

Természetesen mindent megtehetsz, amit úgy gondolod, hogy még belefér, hogy a valóságban is összejöjjetek, de ha a lány tényleg nem akarja, akkor azt fogadd el.

2017. júl. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

thoomas26

Ne hallgass thoomas-ra, ő sosem érezte azt a viszketést. 😏

2017. júl. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Delátornak semmit se szabad elhinni.

Tud és tudja hogy tud. Veszélyes.


Szerintem pont azt jelenti hogy képes vagy már továbblépni.

2017. júl. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!