Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha az álmomban jövök rá hogy...

Ha az álmomban jövök rá hogy álmodom és tudom írányitani az álmom lehet álomparalízisem?

Figyelt kérdés
Hallottam hogy van olyan hogy tudatos álmodás de vele jár az álomparalízis nekem még nem volt de nem szívesen élném át a hallottak alapján ezért azt szeretném tudni lehet-e álomparalízisem ha az álmomban jövök rá hogy álmodok

2017. júl. 12. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megnézted Attis Sensei videóját? :)
2017. júl. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kettő nem függ össze. Nekem voltak tudatos álmaim és alvásparalízises élményeim is, de olyan még nem, hogy tudatos álomból paralízisre ébredtem (az esetek ritkasága miatt persze ebből semmit nem szűrhetek le). A paralízist inkább nem tudatos, sőt ellenkezőleg: tehetetlenség érzéssel párosuló, nyomasztó álmok kísérik.
2017. júl. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A tudatos álom csak félálomban van. Ha félálomban vagy, nincs alvásparalízis.
2017. júl. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat #1 éreztem hogy érkezik ilyen komment :D
2017. júl. 13. 08:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet
2017. júl. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!