Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megálmodtam, hogy találkozom...

Megálmodtam, hogy találkozom egy barátommal?

Figyelt kérdés

Nem nagyon hiszek az ilyenekben, de ez fura volt.

Hétfő éjjel azt álmodtam, hogy találkozom egy barátommal, akit kb 2 éve nem láttam, hónapok óta nem beszéltünk, mostanában az igazat megvallva nem is nagyon jutott eszembe.

Az volt az álom lényege, hogy elmondtam neki, hogy megálmodtam, hogy találkoztunk.

Aztán kedden bent voltam a városban. (Mostanában elég keveset megyek be ebben a melegben.)

Erre jön felém az a barátom, akiről álmodtam.

Nagyon messze laknak, régen jöttek errefelé.

Hogy lehetséges ez, hogy megálmodtam?



2017. júl. 13. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdekes, pedig azt hittem, hogy a valóságban éppen ellenkezőleg történik, mint az álmokban. 🤔 Például egyszer szerelmet vallottam egy lánynak, de arcon rúgott egy félre sikerült baleset miatt, álmomban viszont másképp történt.
2017. júl. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 thoomas26 ***** válasza:

Az álom egy sajátságos tudatállapot, melyben a saját kis asztrál világunkban tartózkodunk és amelyben a mindenkori lelki állapotunk tükröződik vissza. A mindenkori vágyaink, félelemeink, traumáink törnek a felszínre, hogy azok így megoldódjanak és a lelkünk megnyugodjon. A legtöbb álmunk ezért történik és ennek megfelelően keresendők a jelentésük is.


Kisebb részben azonban előfordul, hogy (akár spontán módon) kilépve a saját kis asztrál világunkból, belepillanthatunk az idő energiafolyamába. Láthatunk képeket, illetve hívhatunk le információkat a múltból illetve a lehetséges jövőből. (A lehetséges jövő már a jelenben létezik, s minél közelebbi a jövő és/vagy minél sarkalatosabb pontja a leszületésünk előtt eltervezett életünknek, annál pontosabban látható, bekövetkezte annál valószínűbb.)


Veled valószínűleg ez történt. Tehát az a jövőbeli esemény, hogy találkozni fogsz vele, már az álmod idején létezett, s ebből jutottál némi információhoz.

Ritkán ugyan, de előfordulnak ilyen álmok.

S persze mint minden esetben, itt is érdemes kizárni minden más magyarázatot, tehát ilyenkor is lehetne belemagyarázni például véletlent is, de nem ésszerű. Akkora véletlen nincs, hogy sok év múlva pont akkor álmodj valakivel (akit nem is láttál, nem is gondoltál rá azóta), akivel aztán másnap találkozol. Nekem volt egy hasonló esetem, ott 20 év volt az időtartam.

2017. júl. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!

Hú ez durva, előző válaszoló. 20 év elég hosszú idő :O

2017. júl. 13. 15:17
 4/4 anonim ***** válasza:
3-as, ne hallgass thoomas-ra, hazudik! Túl sok volt a Borsodi vagy az Arany ászok. Asztrál világ meg energia, na he. 😏 Az idő csak egy mértékegység, viszont egyes embereknél az idő megélése nem lineáris, mondjuk például alvás esetén. Például amikor az agy szelektálja az információkat egyfajta valószínűségszámítást is tud végezni, mint az időjósok. Magasabb szint amikor valaki olyan szerepel benne, aki azelőtt egyáltalán nem ismertél.
2017. júl. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!