Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az időhurkos...

Mit jelenthet ez az időhurkos álmom?

Figyelt kérdés
Tegnap este álmomban egy időhurokba kerültem,aminek a lényege az volt,hogy elindul a napom,este 20.28-kor viszont egy meteor csapódik a földbe,ami mindet azonnal elpusztít. Ezután ismét felébredek,de mindig más helyen,máshova megyek,más emberekkel találkozok,de a vége mindig ugyanaz. Voltak karakterek akiket a való életben nem ismerek,de valahogy érzetem, hogy közük lehet ehhez az egészhez pl. öreg néni a kutyusával,aki egy más embernek ismert fel, egy lány óriási ballon kabátban,aki szintén érezte,hogy jön a világvége, és volt még egy két karakter de őket elfelejtettem. Úgy ébredtem fel, hogy az egyik napon (kb. már a 15.időhurkos napot töltöttem el) otthon ébredtem, és anyukámnak akkor beszéltem (álmomban) arról, hogy mibe keveredtem, aki nem hitte el,de 20 órakor mikor már sötétedett az ég, én anyu,hugom és öcsém együtt vártuk a végét, ami abból a szempontból érdekes, hogy apukám is él,és a hugom és öcsémmel együtt vele élünk,anyukám lakik külön. Sokszor álmodok nehezebb témájú dolgokat,sok álom meg is fog,van amelyikbe visszatérek akár és fejtegetem a dolgokat. Tudni illik rólam, hogy mindennap álmodok,és mindennap tudom is irányítani,tudom, hogy ez ritka,de elég szerencsésnek is érzem magam,igazából ezt az álmot is hagytam kibontakozni, csak a vége felé nagyon rossz lett,ezért is ébredtem fel inkább valami elfogadható véggel belőle. Nem szoktam őket fejtegetni, van aminek nincs jelentősége,van amelyiknek tudom mi az igazi üzenete, van amelyiket néha leírom, hogy el ne felejtsem, viszont ilyen témájú álmom még nem volt.

2017. júl. 17. 10:47
 1/1 anonim ***** válasza:
ENnek az álomnak az üzenetrétege nem fordítható a szavakra. Kár is erőlködni.
2017. júl. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!