Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Segítene valaki, aki tud...

Segítene valaki, aki tud normális választ adni a kérdésemre? (Köszi)

Figyelt kérdés

Azt álmodtam tegnal előtt este hogy egy fesztiválon voltam, nagyon roszul letgem, elestem és bevertem a kezem. Odajött egy idegen fiú (az arcára nem emlékszem nagyon pontosan)csak hogy jóképű volt és kérdezte jól vagyok-e,mondtam neki hogy nem igazán. Oda vitt egy mentős kocsihoz, öklendeztem...(de nem hánytam,bocsi ha valakinek ez undi)... A mentősök adtak nekem egy szurit, és begipszelték a kezem,mert ahogy ráestem eltört a csuklóm és az alkarom is. Ezután emlékszem hogy felhívtam édesanyukámat az álmomban hogy mi történt. Ezutánn a fiúval elemtünk enni. Utánna felébredtdem. Tudna valaki segíteni ebben,vagy aki talált valami hasznos infót pár kulcs szóról és leírná ide segítene,mert eléggé ilyeztő ez az álmom!

Előre is köszönöm!


2017. júl. 28. 22:40
 1/3 anonim válasza:
100%
Hány éves vagy? 🤔 ez csak egy álom én ennél bizarrabb dolgokat álmostam már. Nincs benne semmi reáció. Én meg azt álmodtam hogy voltam egy srác koncertjén aki tetszik és összejöttem vele😊 Az álmokat az agyad kreálja szal valszeg napközben láttad hogy valakienk eltört a karja, meg a koncertet se nehéz manapság hallani. Én hiszek ezekben az álmos dolgokban van hogy megálmodod a jövőt vagy van a tudatos álmodás de ez csak egy szimpla álom😊
2017. júl. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

13éves vagyok,novemberben leszek majd 14.

Köszi!:)

2017. júl. 29. 08:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudatalatt úgy érezheted magad mint aki elesett, segítségre szorul, vágyakozol egy fiú iránt aki megsegít és támogat, és szeret. A fiú iránti érzéseidet figyeld.
2017. júl. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!