Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Párommal ez minden éjjel...

Párommal ez minden éjjel előfordul, van erre kifejezés? Én nem értem

Figyelt kérdés

Már-már félelmetes, de hozzászoktam.

Minden este arra kelek, h érzem ébren van, vagy engem nez vagy beszél vagy nézelődik felulve vagy csak felkönyököl. Ha beszelek hozza h álmodik akkor van h felkel.azonnal.. de van h próbál meggyőzni h pl " de a Bandi nem adja ide a csomagot" (mar 2 éve nem melózik a dpd-nél)

Vagy ma reggel 4 kor latom all az ágyon. ( ilyenkor mindig mereven bambul, es ha felkelek es beszelek hozza neha nevet vagy mogorva)

Es ma reggel megkopogtatta a falat h ezt kell lebontani..


Mióta egyutt vagyunk ritka h nincs olyan éjjel h erre ébredjek.


2017. aug. 5. 16:56
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

A cigarettáról most van leszokóban. Megígerte saját magának h a jó peldát mutat majd a gyereknek és nem cigizik. Már napi másfél doboz helyett napi 6-8 szálat szív csak el.


Nem hiszem h jógázna. De azt megtudom sztem beszélni vele h elalvás előtt 1-1,5 órával se tv sem telefonozás..

2017. aug. 7. 09:24
 12/14 anonim válasza:

Szerintem vedd rá, hogy sportoljon. Pl. súlyzózhat is vagy fekvőtámasz vagy futás heti 2-3x4-5km és lehet rendben lesz.


A mozgás terápia a legjobb terápia.


A saját példám: egy darabig pszihológushoz jártam mire rájöttem, hogy a sok feírt szar rombloja az agyamat.Elkezdtem sportolni(régebben is csináltam de rendszertelenűl) és azóta nincs semmi gondom.

2017. aug. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
12-es vagyok, elfeljetettem leírni hogy pánikbeteg voltam.
2017. aug. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Amikor időnk engedi egyutt járunk biciklzni, futni ez minimum heti 1 alkalom nincs most idonk, mivel mindent amit lehet felreteszunk, dolgozunk , h a baba negkapjon mindent

Köszi a jó tanácsokat, azért megemlítem majd Neki🙂

2017. aug. 8. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!