Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodtatok már olyannal aki...

Álmodtatok már olyannal aki már halott volt de még soha nem találkoztatok?

Figyelt kérdés

Én szinte állandóan halottakról álmodom. Megjelennek és a segítségemet kérik, mert, hogy csak én látom őket. Mindig újabb és újabb arcokat látok. Miért lehet?


Ezenkívül álmodtam 2x is azt, hogy meghaltam és mi van a halál után. Nektek ezekhez valami hasonló tapasztalat van?


2010. máj. 23. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem
2010. máj. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert sokat nézed a szellemekkel suttogót.
2010. máj. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanezt akartam írni mint az előttem író. Teljes mértékben ez a magyarázat. Ez van.
2010. máj. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem szoktam a szellemekkel suttogót nézni de, gondolom akkor abban is hasonló van mint amit írtam. Ezenkívül valami más válasz?
2010. máj. 23. 20:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyszer azt álmodtam, hogy szelleműzést kell végrehajtanom valakinek a házában. Volt a kertben egy lebetonozott rész, amiről kiderült, hogy egy lány koporsója. Csontsovány volt, de rothadásnak még nem mutatta túl sok jelét... Be kellett feküdnöm mellé, hogy elűzhessem onnan, de amikor beléptem a sírba, akkor megfogta a lábamat, aztán kimászott. Ugrókötelezni kezdett, és egy dalt énekelt. Ezután visszamászott és magára húzta a koporsó fedelét.


Másnap az a dal ment a fejemben, amit énekelt, még a szövegére is emlékeztem, úgyhogy rákerestem, hátha tényleg létezik ilyen dal.


Ezt találtam: http://www.youtube.com/watch?v=rLVVGVhhuTQ


Elgondolkodtató dolog, nem? :D

2010. máj. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És előtte még soha nem hallottad ezt a dalt? Érdekes az biztos! Köszi a választ.
2010. máj. 23. 20:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem hallottam, pedig így lett volna logikus. De több ilyen élményem nem volt.
2010. máj. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!