Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés
Egyik éjjel azt álmodtam,hogy kórházban feküdtem egy olyan betegséggel,ami ismeretlen volt és nem találtak rá gyógymódot. Jelképez ez valamit?

2017. aug. 13. 23:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit, csak az agyad dobta be.
2017. aug. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Talán azt hogy a pároddal nem maradtok együtt,szakítani fogtok
2017. aug. 14. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 thoomas26 ***** válasza:

Lehet, hogy láttál, hallottál valami ehhez hasonlót mostanában - még ha most nem is emlékszel rá. Körülményként, díszletként ezért rakta össze így a tudatod.

Maga az álom, azt gondolom azért volt, mert félsz egy ilyen vagy ehhez hasonló szituációtól. Félted magad, az egészséged, s félsz egy ilyen kiszolgáltatott helyzettől, amikor úgy érzed, még segíteni sem tudnak rajtad.

Ha konkrétan láttál, hallottál ilyet mostanában, akkor éppen beleképzelted magad, hogy mennyire is nem szeretnél ilyen helyzetbe kerülni.

2017. aug. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha a műtét azt jelenti hogy elfogadták saját problémádat és engeded hogy más is beleavatkozzon akkor lehetséges hogy ez az álom azt jelenti hogy tudod hogy van egy megoldatlan problémád amiről nem vettél eddig tudomást és ezt csak most kezded felismerni sőt lehet be sem vallod magadnak hogy probléma, akadály. Minden esetre ötleted sincs hogy hogyan oldd meg, másoktól várod a megoldást, de nekik fogalmuk sincs hogy neked mi lehet a problémád, vagy észre sem veszik vagy nem szeretnének beleavatkozni. Ez az én tippem :)
2017. okt. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!