Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit gondoltok, mit jelenthetet...

Mit gondoltok, mit jelenthetett ez az álom?

Figyelt kérdés

A párommal lassan 4 éve vagyunk együtt és még a kapcsolatunk elején az édesapjával álmodtam aki akkor már 3 éve halott volt. Amikor álmodtam, kb 2-3 hónapja lehettünk együtt.

Az volt, hogy az apukája egy 30-as pasasnak tűnt (60 valamennyi volt mikor meghalt) és beléptem egy házba a párommal ahol rögtön egy hálószobaszerűség fogadott. Ott volt egy ágy ahol az apukája éppen aludt. Amint meglátott minket felkelt és csak állt velem szembe. Meg se rezzent az arca és egy szót se szólt, csak nézett. Sokszor eszembe jut azóta is, de csak akkor az egyszer álmodtam vele. Szerintetek ez mit akart jelenteni?


2017. máj. 15. 20:46
 1/1 thoomas26 ***** válasza:

Két eset lehetséges. Az egyik, hogy tényleg ő lépett be az álmodba, s ezzel egész egyszerűen csak látni akart téged, megnézni magának, amolyan édesapai féltésből, felhívni a figyelmedet, hogy nagyon vigyázz az ő "kicsi lányára".

A másik, hogy a saját tudatod teremtette meg ezt a szituációt. Bár az ok ebben az esetben is hasonló lehet, csak immár a te szemszögedből. Tudtad, hogy nem él már a párod apukája és talán volt bennem némi olyasmi érzés, hogy mit szólna kettőtök kapcsolatára, ha még élne, talán (akár) tudat alatt eljátszhattál a gondolattal, milyen is lenne a vele való találkozás, hogyan is viszonyulna hozzád, mint a lánya választottjához.

Azonban nekem az első verzió tűnik valószínűbbnek abból, amit leírtál. Az álom egy sajátságos tudatállapot, melyben a saját kis asztrál világunkban tartózkodunk, s melyben könnyedén kapcsolatot létesíthetnek velünk már elhunyt személyek. (Legalábbis sokkal könnyedébben, mint éber állapotunkban.) S amit tett a párod apukája, lássuk be, egy picit talán érthető is. Az üzenete viszonylag egyértelmű, s a mellék kapcsolt érzelmet talán érezted az álom e pillanatában. Ennél többről azonban nincsen szó, hiszen azóta nem jelentkezett újra.

2017. máj. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!