Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetett ez az álom?

Mit jelenthetett ez az álom?

Figyelt kérdés

Lattam egy kutyat, de kierült hogy az egy szellem és mondta a szomszed neni hogy ő ferje vagy vagy valami szerelme és ilyen kutya alakban jelenik meg és igazabol gonosz. Aztan láttam a kutya szellemet és felhivtam hogy megjelent, aztmondta, hogy azonnal menjek oda hozzajuk. Hat mentem is csak lassan tudtam menni és igy a ház oldaláról rugaszkodtam el es ugy haladtam XD olyan erzes volt mintha ürbe lennek. Na mindegy aztan valahogy odaertem és

A néni látta a kutyus szellemét és mondta hogy ne jöjjön be a hazba stb, és mondta hogy hozzam ide a piros szemű, babát és nézzek a szemébe, belenéztem, aztán adott valamit és mondta hogyha nem hiszek istenbe akkor ezentul fogok és adott ilyen tükör szerűséget és mondta hogy foduljak hatnak a tükörnek és nézzek bele abba a valamibe és láttam ott egy lelancolt alakot. És kesobb beleneztem megint és én voltam ott lelancolva. Egyébként nem hiszek és nem vallok semilyen vallást



#kutya #álom #néni #leláncolca
2017. máj. 15. 20:13
 1/4 thoomas26 ***** válasza:

Nem írtad, hogy a valóságban is létezik-e ez a szomszédnéni. Ha igen, akkor lehetséges, hogy őt félted, hogy úgy érzed, neki tényleg gonosz vagy legalábbis negatív energiájú a férje.

A valószínűbbnek azonban az tűnik, hogy bár írtad, nem hiszel, mégis úgy érzem, a lelked mélyén meg van a kényszer a változásra. Nem kifejezetten a vallás gyakorlására gondolok, de legalábbis az anyagi világon túli létezés megismerésének, elfogadásának az igényére, az ez irányba való nyitás lehetőségére. Tudod, hogy nem hiszel istenben (vagy bármely, a fizikai világot irányító és fenntartó szellemi erőben) és vagy azt érezd, hogy ez láncol le, vagy attól félsz, hogy majd az fog. Az álmod felhívja a figyelmed, hogy ne láncként tekints a hitre, hanem próbáld megismerni azt, bár egyértelmű, hogy nehezen nyitsz felé.

Tehát az álmod üzenete valószínű. S hogy miért a szomszéd néni szerepelt benne... nos, kérdés, hogy létezik-e valóságban is ő, s egy hozzá kötődő érzelmedet nyilvánította-e meg az álmod, vagy csak valakit megszemélyesített vele a tudatod, akivel hasonlóképpen vagy. Tehát valakit, akit féltesz valamiért, esetleg pont a párja miatt.

2017. máj. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen létezik. És csak köszönőviszonyban vagyunk.

Hogy érted hogy ez láncol te?

2017. máj. 16. 08:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Vannak álmok amik nem jelentenek semmit.
2017. máj. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 thoomas26 ***** válasza:

#2

Belül érzed, hogy nem lehetsz igazán teljes, ha nincs benned hit az anyagi világon túli létezést illetően. S ez láncolhat le. Vagy attól tartasz, hogyha elkezdenél hinni, az korlátozhat (láncolhat) le, úgy éreznéd, nem tudnál az eddig megszokott racionalitással a világra tekinteni.

Tehát tartasz attól, hogy bármi "természetfelettiben" is higgy, de a lelked mélyén, tudat alatt mégis lenne rá igényed.

Az álmod fő jelentése, azt gondolom, ebben rejtőzhet, a szomszéd néni és a többi "csupán" körülmény.

2017. máj. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!