Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetett ez az álom?

Mit jelenthetett ez az álom?

Figyelt kérdés

Homályosan emlékszem de megpróbálom leírni.

A helyi vasút állomáson voltam és menni akartam valahova (már nem tudom h hova) a sínek mellett álltam(3 sín volt) amikor bemondták hogy jön a vonatom. Át akartam menni az előttem lévő két sínen mivel az enyém a másik oldalon volt. Ahogy lepkedtem a síneken át észrevettem hogy jön egy másik szerelvény is az enyémen kívül ezért mivel már nem értem át a másik oldalra ott ragadtam a két sín közötti területen ahol nem jár a vonat. Ahogy beérkeztek az állomásra nem álltál meg hanem teljes sebességel elhaladtak mellettem én meg ott ragadtam közöttük. Nagyon féltem hogy valamelyik el fog ütni úgyhogy próbáltam úgy helyezkedni hogy pont középen legyek a kavicsos részen.

Nagyon zavaros álom volt viszont nagyon intenzív érzéseket váltott ki belőlem. Halál félelmem vplt és kétségbe voltam esve.

Ha valaki erre a katyvaszra valami értelmeset tud írni azt nagyon megköszönnémm:D

16



2017. júl. 20. 21:58
 1/2 thoomas26 ***** válasza:

Szimbolikusan jelentheti azt, hogy van egy célod az életben, de nehézségek támadnak az elérésében. Úgy érzed, nem tudod elérni azt, amit szeretnél, vagy legalábbis erősen gátol benne valami.


Az is lehet, hogy túl vakmerő voltál valamiben az életben, s ez az álom most óva int a hasonlótól.


Lehet, hogy voltál mostanában a vasútállomáson, vagy láttál, hallottál valami ahhoz köthetőt, s azért álmodtál vele.


Az álmaink a mindenkori lelki világunk tükörképei. A bennünk zajló vágyakat, félelmeket, érzéseket jelenítik meg - olykor szimbolikus formában -, hogy így azok feloldódjanak és a lelkünk megnyugodjon.

Ilyen értelemben az álmok mindig egy éppen bennünk zajló lelki folyamatot mutatnak meg nekünk.

Az igazi jelentését azonban mindig kizárólag maga az álmodó ismerheti, hiszen a saját maga lelki világát, az életének épp aktuális és/vagy néhai eseményeit (melyből az álmai táplálkoznak) kizárólag ő maga ismerheti igazán.

2017. júl. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm sokat segítettél:) azt hiszem az első verzió lesz a megoldás
2017. júl. 21. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!