Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt mar veletek olyan, hogy...

Volt mar veletek olyan, hogy almodtatok valamit es az az egesz napotokra kihatott?

Figyelt kérdés
Szoval az adott alom miatt furcsan ereztetek magatokat egesz nap. Kihatott a lelkiallapototokra az almotok
2015. ápr. 1. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy volt, meg se tudom szàmolni. Az agy nem tesz különbséget àlom és emlék között ,ezért ha úgy ébredsz àlombòl,hogy szinte szò szerint megéled az eseményeket ,akkor elõfordul ilyen.
2015. ápr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja,párom k urvájával álmodtam,akivel megcsalt.Nem csak én éreztem furcsán magam aznap...
2015. ápr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, főleg rémálmok után, ilyenkor nyomott vagyok egész nap és rossz érzésem van.
2015. ápr. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Életem addigi legrosszabb napja volt. Meg is látszott rajtam, többen faggattak mi bajom.
2015. ápr. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!