Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Normális, hogy ezt álmodom...

Normális, hogy ezt álmodom minden nap?

Figyelt kérdés

Azt álmodom, hogy egy ilyennel a hátamon, járkálok. (Mindig máshol járkálok) Aztán valamiért mindig kigyullad és elkezdek égni, aztán pár másodperc múlva felrobbanok. Arra szoktam ébredni, hogy ordítok és egy pár óráig tényleg olyan, mintha a testem összeégett volna. Nem tudom, hogy miért van ez, de minden egyes nap átélem ezt a borzasztóan fájdalmas álmot.

[link]



2017. szept. 2. 23:12
 1/4 anonim válasza:
Talán azért lehet mert előző életedben katona lehettél és így haltál meg .. vagy tul sokat jatszottal
2017. szept. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem igazán játszom. De iszonyatosan fáj minden ilyen álom nekem
2017. szept. 4. 21:34
 3/4 anonim válasza:
esetleg van/volt katona a családban? (egy új kutatás szerint az átélt traumákat a gének is hordozzák) tehát lehet, hogy valaki a multadból látott/át élt ilyet, és ezért álmodod! de fordulj ezzel egy alvás szakértőhöz és az ő véleményével egy pscihológushoz! adott esetben terápiás kezelésre is!
2017. szept. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Volt. A dédapám, de ő nem halt meg és az orosz fronton volt, szóval az amerikai lángszóróval nem találkozhatott.
2017. szept. 7. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!